DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Festyn Lunomroku w Hearthstone już 17 listopada!

Festyn Lunomroku w Hearthstone już 17 listopada! Nadchodzące rozszerzenie wprowadzi do Hearthstone korowód dziwów i niesamowitości, spowitych plugawymi oparami. Przedwieczni Bogowie – dzierżące przerażającą moc istoty spoza czasu, które eony temu sprawowały nad Azeroth rządy żelaznej macki – wybrały Festyn Lunomroku jako miejsce swego wielkiego powrotu. Już wkrótce powiodą graczy na pokuszenie przy pomocy 135 nowiutkich kart, noszących znamiona splugawienia.


Festyn Lunomroku


Obłędny Festyn Lunomroku nawiązuje do uwielbianego przez fanów Hearthstone rozszerzenia Przedwieczni Bogowie z 2016 r. Gracze mogą liczyć na powrót legendarnych stronników takich jak C’Thun czy Yogg-Saron – w nowych, zaskakujących wersjach. Przy okazji skorzystają z ich niesamowitych mocy, które mogą zadecydować o wyniku gry. Szczególnie odważni (lub szaleni) śmiałkowie mogą sięgnąć po artefakty Przedwiecznych Bogów – potężne zaklęcia inspirowane projektami najbardziej przerażających, legendarnych stronników z Przedwiecznych Bogów. Aby jeszcze bardziej wzmocnić wstrętny wpływ istot spoza czasu, użyjcie kart z nowym słowem kluczowym Splugawienie. Stają się one dużo potężniejsze po zagraniu karty o wyższym koszcie.

„To niezwykle ważny moment w Hearthstone. Do gry trafia rozszerzenie Obłędny Festyn Lunomroku, nowy tryb Starcia, a także całkowicie odświeżony system progresji” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Hearthstone ciągle rozwija się i zmienia, a naszym nadrzędnym celem pozostaje zapewnianie fanom gry wyjątkowej, złożonej rozgrywki i mnóstwa frajdy. Gracze oszaleją, gdy zobaczą nową zawartość!”.


Przedstawiamy Starcia w Hearthstone


Starcia w Hearthstone to nowy, całkowicie darmowy tryb gry, który łączy w sobie ekscytującą rywalizację 1 na 1 znaną z Areny z wyjątkowym systemem tworzenia niesamowicie potężnych talii, do tej pory dostępnym jedynie w ramach Przygód dla jednego gracza. Podobnie jak na Arenie, będziecie mierzyć się z innymi graczami do 12 zwycięstw lub 3 porażek, ale rozpoczniecie rywalizację z taliami stworzonymi z kart z własnych kolekcji. Po każdym meczu będziecie otrzymywać dodatkowe karty i wyjątkowe skarby.

Gracze mogą również spróbować swoich sił w trybie heroicznym Starć i sięgnąć po wyjątkowe nagrody: złoto w grze, karty, pakiety kart i tajemny pył. Aby uzyskać dostęp do trybu heroicznego Starć, wystarczy zapłacić 150 złota w grze lub kupić bilet do Karczmy w cenie 1,99 EUR. Im wyższy ostateczny wynik na koniec serii, tym wspanialsze nagrody trafią w wasze ręce!

Reklama

Każdy sezon przyniesie odmienione oblicze Starć. Pula dostępnych kart z obszernego katalogu Hearthstone będzie odświeżana, pojawią się też nowi bohaterowie, moce specjalne i wyjątkowe skarby. Motywem przewodnim pierwszego sezonu nowego trybu są Starcia magów. Wezmą w nich udział bohaterowie wybrani spośród wykładowców i znamienitych osobistości Scholomancjum®.

Gracze, którzy kupią zestaw Obłędny Festyn Lunomroku w przedsprzedaży, zyskają również wczesny dostęp do Starć od 22 października do 11 listopada. Pozostali gracze Hearthstone będą mogli wypróbować nowy tryb od 12 listopada, kiedy rozpoczną się oficjalne beta-testy Starć. Początek 1. sezonu jest obecnie zaplanowany na 17 listopada.


Aktualizacja systemu progresji w Hearthstone


Festyn Lunomroku


Hearthstone przejdzie największą jak dotąd modyfikację swoich systemów już 12 listopada, gdy do gry trafi odświeżony system progresji. Nowy system ma zapewnić graczom regularnie przyznawane, ekscytujące nagrody, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają przygodę z Hearthstone, układają talie od czasu do czasu, czy też są weteranami karcianych bojów. Oto przegląd nadchodzących zmian:

  • Nowy system osiągnięć śledzi statystyki graczy i ich dokonania w grze. Kolejne osiągnięcia będą dodawane z każdym nowym rozszerzeniem, trybem gry i ważną aktualizacją.
  • Ścieżka nagród pozwoli graczom zdobywać złoto, pakiety kart, elementy ozdobne i wiele innych. Dodatkowe nagrody czekają tych, którzy kupią Karnet Karczmarza. Wraz z każdym nowym rozszerzeniem pojawi się nowa ścieżka nagród. Gracze będą awansować na kolejne spośród 50 poziomów danej ścieżki, zbierając doświadczenie za zadania, osiągnięcia i grę.
  • Zmodyfikowany system zadań wprowadzi do gry cotygodniowe zadania, zapewniające ciekawe wyzwania i świetne nagrody. Dołączą one do rotacji obok codziennych zadań oraz związanych z wydarzeniami zadań legendarnych, które towarzyszą rozszerzeniom i aktualizacjom zawartości.
  • Będziecie mogli kontrolować swoje postępy we wszystkich tych systemach z poziomu strony profilu. Znajdą się na niej statystyki zgromadzone na danym koncie od początku zabawy, takie jak rangi, pozycje w klasyfikacji czy zwycięstwa.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama