DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Minecraft wyświetlony ponad bilion razy na YouTube

Newsy

Filmy z Minecrafta na YouTube wyświetlono już ponad bilion razy

Filmy z Minecrafta na YouTube wyświetlono ponad bilion razy. Pierwszy film na YouTube z Minecrafta pojawił się w 2009 roku.

Filmy z Minecrafta na YouTube wyświetlono ponad bilion razy. Z tej okazji na oficjalnym kanale YouTube pojawił się krótki film osadzony w świecie wirtualnych klocków. Pierwszy film na YouTube z Minecrafta pojawił się w 2009 roku. Produkcja Mojang jest najczęściej oglądaną grą na YouTube, jak i tą graną na żywo w 2020 roku. Treści związane z Minecraftem tworzy ponad 35 000 kanałów z ponad 150 państw. 
Filmy z Minecrafta na YouTube

Filmy z Minecrafta na YouTube wyświetlono ponad bilion razy

YouTube nawiązał również współpracę z Minecraft oraz udostępnił darmowy pakiet skórek –  YouTube Creator Skin Pack. Będzie on dostępny do pobrania przez rok czasu w Minecraft Marketplace.

Sprawdź również: Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama