DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Flota dalekomorska już niedługo w War Thunder

Flota dalekomorska trafi już niedługo do War Thunder. Krążowniki liniowe i pancerniki staną się piątym, obok pojazdów naziemnych, samolotów, helikopterów i floty przybrzeżnej, rodzajem maszyn wojskowych w tej wieloosobowej grze od Gaijin Entertainment.Bitwy morskie w War Thunder zainicjowały starcia lekkich i szybkich okrętów sił przybrzeżnych, takich jak łodzie torpedowe czy okręty bojowe. Później dodane zostały inne typy jednostek pływających, w tym fregaty, niszczyciele i krążowniki. Aktualizacja „New Power” wprowadzi ogromne krążowniki liniowe i pancerniki wyposażone w ciężki pancerz oraz działa dużego kalibru.


Flota dalekomorska wprowadzi brytyjski pancernik Dreadnought, niemiecki pancernik Westfalen, ciężki amerykański krążownik New Orleans i wiele innych. Dreadnought jest prawdopodobnie najbardziej znaną jednostką z tej listy. Budowa tego kolosa na początku XX wieku sprawiła, że floty innych krajów należało uznać za przestarzałe. Jego kluczowe cechy to uzbrojenie typu „tylko duże działa” z niespotykaną wcześniej ich liczbą na pokładzie oraz napęd oparty o turbinę parową. Inne kraje nie chcąc pozostać w tyle szybko zaczęły adaptować te rozwiązania w swoich okrętach, w wyniku czego cała generacja pancerników z tamtej epoki była powszechnie nazywana „drednotami”.


Flota dalekomorska


Dla graczy wrażenia płynące z rozgrywki zawsze było zupełnie inne w przypadku małych i dużych statków. Różnice te będą jeszcze bardziej zauważalne gdy w grze pojawią się ogromne pancerniki. Dlatego schematy technologiczne floty zostaną podzielone na dwa osobne drzewa – flotę przybrzeżną i flotę dalekomorską. Gracze będą mogli używać dowolnych statków, które już odblokowali i szkolić istniejące załogi, aby pływać także innymi okrętami. Ta decyzja pozwoli nowicjuszom, którzy są zainteresowani tylko większymi jednostkami na całkowite pominięcie małych okrętów, rozpoczęcie od niszczycieli i szybsze dotarcie do krążowników i pancerników. Dzięki temu twórcy uzyskają także większą swobodę w wyborze okrętów do nadchodzących aktualizacji. Wielkie bitwy morskie w War Thunder będą obejmować oba typy floty co oznacza, że szybkie łodzie torpedowe i kanonierki będą walczyć razem z dużymi okrętami i samolotami, aby osiągnąć zespołowe zwycięstwo.

Reklama

Więcej informacji na temat floty w War Thunder można znaleźć na oficjalnej stronie.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama