DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Football Manager 2020 w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega, oficjalny dystrybutor gier firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje o dodaniu gry Football Manager 2020 do planu wydawniczego. Najpopularniejszy menedżer piłkarski pojawi się na komputerach PC i Mac na początku listopada i będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze.Piłka nożna jest grą opinii. Od wyboru drużyny do transferów i taktyki, każdy ma swoje własne pomysły na to, jak uzyskać wyniki na boisku. Na początku listopada Sports Interactive™ i SEGA® da potencjalnym menedżerom szansę udowodnienia, że ich zdanie znaczy więcej niż opinia większości, gdy na rynku ukaże się Football Manager 2020.

FM20 da graczom szansę na podejmowanie decyzji w ich ulubionym klubie, gdy przejmą kontrolę nad losem drużyny i od nich będą zależeć wszystkie decyzje, które podejmuje prawdziwy menedżer rozwijając zespół i starając się zapewnić trwały poziom sukcesu. Pierwsze szczegóły dotyczące zmian i nowości w serii zostaną ujawnione w połowie września poprzez stronę internetową Football Manager oraz poprzez oficjalne kanały społecznościowe FM (w tym TwitterFacebookInstagram iYouTube).

Football Manager 2020 jest kontynuacją bijącego rekordy Football Manager 2019, najszybciej i najlepiej sprzedającej się oraz najczęściej granej wersji serii do tej pory na wszystkich jej platformach. Dziewięć miesięcy po premierze ponad 60% ludzi, którzy kupili grę na PC/Mac, nadal gra w nią co miesiąc.

Reklama

Od dziś do premiery, wszyscy, którzy kupią Football Manager 2020 (na komputery PC i Mac) w wybranych sklepach fizycznych lub cyfrowych, otrzymają 10% zniżki. Football Manager 2020 (dla PC i Mac) pojawi się w sprzedaży na początku listopada.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama