DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Football Manager Touch debiutuje na Nintendo Switch

Sports Interactive oraz SEGA® Europe mają przyjemność ogłosić wyjątkowy krok naprzód w historii serii Football Manager wraz z wydaniem gry  Football Manager Touch 2018 na Nintendo Switch™ dostępnej cyfrowo przez platformę Nintendo eShop.

match_1523025907

Football Manager to najbardziej realistyczny piłkarski symulator zarządzania, który pozwala graczowi przejąć stery nad każdym klubem z ponad pięćdziesięciu krajów z całego świata. To od niego zależeć będzie kto zagra w najbliższym meczu, a kto będzie grzał ławkę – Football Manager pozwala przejąć pełną kontrolę nad planowaniem rozgrywek, transferów i zastępstw.

Football Manager Touch został w pełni zoptymalizowany pod konsolę Switch, gra posiada dopasowany interfejs i specjalnie przygotowane sterowanie, które w pełni wykorzystuje kombinacje dostępne dzięki kontrolerom Joy-Con™ oraz ekranowi dotykowemu. Dzięki temu grą będzie można się cieszyć zarówno w domu – na dużym ekranie – jak i podczas podróży. FM Touch w wersji na konsole Switch oferuje pełną kampanię dla jednego gracza wspartą silnikiem meczów 3D, dla którego będzie to konsolowy debiut.

player_profile_1523025907

„Ta premiera jest kamieniem milowym dla serii Football Manager” – powiedział Studio Director Sports Interactive, Miles Jacobson. „To nasz pierwszy tytuł konsolowy od wielu lat, co więcej jest to także najbardziej złożona i innowacyjna wersja Football Manager Touch jaką stworzyliśmy, która wykorzystuje różne tryby sterowania i pozwala graczom wybrać najwygodniejszy dla nich sposób rozgrywki”.

Football Manager Touch 2018 w wersji na Nintendo Switch był współtworzony przez siostrzaną firmę Sports Interactive – studio Hardlight (odpowiedzialne za stworzenie takich gier jak Sonic Dash czy Sonic Jump).

tactics_screen_1523025908

„Przeniesienie Football Managera na Switcha, to naprawdę duże osiągnięcie technologiczne, ale jako twórcy gier przyjęliśmy to wyzwanie jako okazję do pracy z unikalnymi rozwiązaniami, które oferuje tylko ta konsola.” – dodał Jacobson – „Dzięki wsparciu Hardlight podczas całego procesu produkcyjnego, udało nam się przygotować grę, która oferuje tak samo wciągającą rozgrywkę – niezależnie od tego, czy grasz w podróży, czy na swoim telewizorze”.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...