DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Forge of Empires upamiętnia Jurija Gagarina w specjalnym wydarzeniu

forrge

Jurija Gagarina – pierwszy człowiek, który „postawił nogę” w przestrzeni kosmicznej już 9 kwietnia świętowałby swoje 82 urodziny. Niestety odszedł z tego świata w bardzo młodym wieku. Studio InnoGames chce uczcić pamięć o astronaucie poprzez serię wydarzeń w swojej grze Forge of Empires, które rozpocznie się już dzisiaj.

Jurij Gagarin -  Miniaturka

“Ostrożnie dobieramy kolejne historyczne postacie, których sylwetki przybliżamy graczom. Często są one nieco mniej znane, ale również bardzo ważne dla współczesnego społeczeństwa. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju cywilizacji w niezwykle ważny sposób – co jest świetnym nawiązaniem do systemu ewolucji znanego graczom z Forge of Empires. Jurij Gagarin zainteresował nauką oraz eksploracją kosmosu całe pokolenia. Był pionierem, ale również osobą, która według nas zainspiruje naszych graczy”

Manuel Correia, Game Designer gry Forge of Empires

Posąg astronauty

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.