DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Forge of Empires upamiętnia Jurija Gagarina w specjalnym wydarzeniu

forrge

Jurija Gagarina – pierwszy człowiek, który „postawił nogę” w przestrzeni kosmicznej już 9 kwietnia świętowałby swoje 82 urodziny. Niestety odszedł z tego świata w bardzo młodym wieku. Studio InnoGames chce uczcić pamięć o astronaucie poprzez serię wydarzeń w swojej grze Forge of Empires, które rozpocznie się już dzisiaj.

Jurij Gagarin -  Miniaturka

“Ostrożnie dobieramy kolejne historyczne postacie, których sylwetki przybliżamy graczom. Często są one nieco mniej znane, ale również bardzo ważne dla współczesnego społeczeństwa. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju cywilizacji w niezwykle ważny sposób – co jest świetnym nawiązaniem do systemu ewolucji znanego graczom z Forge of Empires. Jurij Gagarin zainteresował nauką oraz eksploracją kosmosu całe pokolenia. Był pionierem, ale również osobą, która według nas zainspiruje naszych graczy”

Manuel Correia, Game Designer gry Forge of Empires

Posąg astronauty

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Pamiętacie niedawno opublikowany odcinek InnoGames TV, w którym twórcy Forge of Empires zapowiedzieli zupełnie nowy tryb rozgrywki “Wyprawy Gildyjne”? Jeżeli nie, to zapraszam do krótkiego artykułu na ten temat....

Reklama