DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Frakcja Dzieci Świtu w nowej aktualizacji do Crossout

Wersja 0.8.0 dodaje nową frakcję, zaawansowaną technologię lewitacji i broń energetyczną, rajd w trybie PvE oraz dwie mapy


crossout_patrol


Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę aktualizacji dla Crossout, popularnej gry akcji MMO w postapokaliptycznym klimacie. Zmiany o numerze 0.8.0 wprowadzają do rozgrywki nową frakcję – Dzieci Świtu. To grupa naukowców, która stanie się szóstą siłą w grze i spróbuje zawładnąć zniszczonym światem Crossout. Na jej wyposażeniu znajduje się technologia lewitacji, działa Tesli, nowe kabiny pojazdów i części strukturalne. Dodatkowo, gracze uzyskali dostęp do nowych map i rajdu w trybie PvE.

Futurystyczna technologia

Dzieci Świtu to grupa założona przez ocalałych naukowych, która oferuje wiele nowinek technologicznych. Jednym z najbardziej obiecujących projektów są silniki, zdolne do lewitowania pojazdów. Pozwala to na pokonywanie każdej powierzchni mapy. Gracze, którzy preferują jazdę po ziemi mogą zdobyć metalowe koła Luna IV. Pierwotnie zaprojektowane do podboju Czerwonej Planety i innych ciał niebieskich, świetnie nadają się do jazdy po zniszczonym świecie gry Crossout. Luna IV zapewniają wyjątkową stabilność wozów bojowych. Nawet w wypadku uszkodzenia silnika lub silnego odrzutu własnej broni pokładowej.

Szeroki wachlarz uzbrojenia

Arsenał nowej frakcji to połączenie technologii z nutką improwizacji. Działo Tesli Spark III może atakować kilku wrogów jednocześnie za pomocą błyskawic. Emiter plazmy Quasar wystrzeliwuje potężne kule gorącej materii, która eksplodują przy kontakcie z wrogim pojazdem. Do walki na krótki dystans naukowcy wynaleźli bojowe lasery, które mogą strzelać ogniem ciągłym, bez obawy, że broń się przegrzeje. Nowe moduły do wyposażenia pojazdów zawierają zaawansowane celowniki, które śledzą nieprzyjaciół, potężny generator energii, specjalną tarczę ochronną oraz wiele innych części.

Szalony pościg

Nowy rajd w trybie PvE o nazwie „Chase” będzie wymagał od graczy przejęcia cennego ładunku przed osiągnięciem przez niego punktu docelowego. Towar przewożony przez dwa uzbrojone transportowce może zostać zdobyty tylko dzięki pracy zespołowej. Atak będzie wymagał koordynacji i wybrania najodpowiedniejszego momentu do przechwycenia celu. Jednocześnie gracze muszą bronić się przed hordami mniejszych przeciwników, którzy nie są mocno uzbrojeni, lecz wciąż groźni i nieustannie przeszkadzają graczom w rozgrywce.

Nowe mapy „Cursed Mines” oraz „Broken Arrow”

W aktualizacji 0.8.0. pojawią się dwie nowe i wymagające mapy. Przeklęte Kopalnie są labiryntem wąskich ścieżek, idealnym miejscem do zasadzek i ataków z zaskoczenia. Ocaleni będą musieli poruszać się w grupach i nieustannie obserwować radar. Na Złamanej Strzale, czyli byłym kosmodromie, główne potyczki rozegrają się w centrum mapy, która otoczona jest pasmami górskimi oraz tunelami. Snajperzy znajdą tutaj idealne pozycje do strzału.


patrykp


 

 


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...