DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Frostpunk
Frostpunk

Newsy

Frostpunk: On The Edge to trzeci dodatek do gry

Wzywamy wszystkich ocalałych z mroźnej apokalipsy! Dzień na który czekaliście, wreszcie nadszedł. Ostatni fragment historii Nowego Londynu wskakuje na swoje miejsce gdy Project TVADGYCGJR – tajemniczy, trzeci dodatek do survivalowego, ponurego symulatora społeczeństwa, stworzonego przez 11 bit studios – zostaje ujawniony jako On The Edge.On The Edge – trzecie i finalne rozszerzenie z przepustki sezonowej – rozgrywa się po wielkiej burzy z finału podstawowej gry. Z Nowego Londynu wyrusza mające specjalne zadanie ekspedycja. On The Edge nie tylko otwiera nowy rozdział w uniwersum, ale również rozwija rdzeń rozgrywki, stawiając przed graczami nowe wyzwania i oferując unikatowe mechaniki zarówno w mieście jak i na mapie mroźnych pustkowi (Frostland).

Wszystkie pionki na planszy są już w ruchu. Jaki los czeka twoich ludzi? Co oznacza to dla Ciebie jako ich przywódcy? Ukształtuj przyszłość ludzkości w przełomowym dla uniwersum Frostpunka momencie.

Reklama

Tytułowa krawędź symbolizuje linię oddzielającą przeszłość od tego, co ma nadejść. Pomimo iż społeczności Nowego Londynu – która wierzy, iż jest być może ostatnim miastem na Ziemi – udało się przetrwać, to batalia daleka jest od zakończenia. Ludzie staną przed nowymi wyzwaniami, które będą katalizatorem prowadzącym do kolejnych podziałów, problemów i konfliktów bazujących na różnych punktach widzenia i odmiennych perspektywach. To krawędź, nad którą staniesz jako lider ludu, który dopiero co przetrwał największą śnieżną zamieć w historii Frostpunka – mówi Maciej Sułecki, lead designer dodatku Frostpunk: One The Edge.

Frostpunk: On The Edge dostępny będzie na Steam latem i będzie zawierał:

  • Nowy fabularny scenariusz rozgrywający się po bazowej grze

  • Szereg wyzwań do pokonania na nowej, opuszczonej mapie

  • Unikalne mechaniki do wykorzystania na mapie Frostlandu

Więcej detali zostanie ujawnionych bliżej terminu premiery dodatku, do tego czasu możesz dodać On The Edge to listy życzeń na Steam.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama