DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Game Industry Conference 2016 – twórcy gier wideo już wkrótce zawładną Poznaniem!

GIC to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie dla branży gier, w trakcie którego organizowane są targi pracy, konferencje i spotkania biznesowe

GIC_Banner

Organizatorzy Game Industry Conference informują, że IX edycja konferencji odbędzie się w dniach 21-23 października br. w Poznaniu. GIC to największe w Europie Środkowo-Wschodniej przedsięwzięcie dotyczące tworzenia gier wideo, organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich obok targów Poznań Game Arena. Głównym celem konferencji jest rozszerzenie współpracy pomiędzy polskim i zagranicznym rynkiem rozrywki elektronicznej. Tegoroczna odsłona wydarzenia skupi wokół siebie ponad 500 firm i 3500 uczestników z całego świata.

GIC_plan_imprezy

Warsztaty, wykłady, panele GIC to świetna okazja, by spotkać międzynarodowej sławy gości ze świata gier wideo, wysłuchać ich prelekcji oraz wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się osoby powiązane z wieloma cenionymi firmami, w tym m.in. Takashi Tokita (twórca gier z 30-letnim stażem, jeden z szefów Square Enix), Roman Mardo (Menedżer ds. Rozwoju w Google), Matt Komorowski (Dyrektor Zarządzający w PayPal), Marcin Przybyłowicz (twórca muzyki w m.in. The Witcher, CD Projekt RED) oraz Paweł Marchewka (założyciel i CEO w Techland). W ciągu 3 dni, dzięki ponad 100 różnych wykładom uczestnicy dowiedzą się, jak dostać pracę w branży gier oraz – pod okiem profesjonalistów – nauczą się wielu przydatnych umiejętności związanych z programowaniem, projektowaniem, tworzeniem muzyki i grafiki.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama