DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Gameplay Battlefield 2042
Gameplay Battlefield 2042

Newsy

Gameplay Battlefield 2042 debiutuje na pokazie Xbox podczas targów E3

Dzisiaj podczas pokazu Xbox i Bethesda Games, EA razem z DICE pokazało wyczekiwaną zapowiedź rozgrywki Battlefield 2042, którą możecie zobaczyć poniżej.Zapowiedź to bezpośrednia prezentacja rozgrywki Battlefield 2042. Możemy zobaczyć w niej epicką skalę i destrukcję charakterystyczną dla nowej odsłony serii, a także zapoznać się z szerokim wachlarzem broni, pojazdów, arsenału i map.


Podczas pierwszej prezentacji Battlefield 2042, ekipa z DICE przedstawiła graczom pierwszy z trzech trybów rozgrywki – Wojnę Totalną. To nowa generacja uwielbianych rzez fanów trybów Podboju i Przełamania, w których teraz dojdzie do starć nawet 128 graczy na PC i konsolach nowej generacji, na mapach z dynamicznie zmieniającą się pogodą, niebezpiecznymi zagrożeniami naturalnymi i spektakularnymi wydarzeniami.


Gameplay Battlefield 2042


Już 22 lipca, podczas EA PLAY, zespół DICE LA ujawni drugi z trybów rozgrywki w Battlefield 2042. Będzie to swoisty list miłosny do fanów Battlefield, a do tego taki, który sprawi, że weterani poczują się jak w domu. Ostatni, trzeci tryb rozgrywki to Strefa Zagrożenia (Hazard Zone), który oparty będzie na zespołowej rozgrywce, a walka toczyła się będzie o wysoką stawkę. Więcej informacji na temat tego trybu zostanie ujawnione bliżej premiery gry.

Reklama

Jeżeli przegapiliście oficjalny zwiastun Battlefield 2042 z 9 czerwca, to zapraszamy do oglądania.Sprawdź również!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama