DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Games with Gold – Maj 2016

gwg

Zbliża się nowy miesiąc, a co za tym idzie nowe gry w ramach subskrypcji Xbox Live Gold. W poprzednim miesiącu Microsoft oddał graczom 4 ciekawe tytuły:

Na Xbox One:
The Wolf Among Us (1 – 30 kwietnia)
Sunset Overdrive (16 kwietnia – 15 maja)

Na Xbox 360:
Dead Space (1 – 15 kwietnia)
Saints Row IV (15 – 30 kwietnia)

Reklama

Oferta była więc bardzo atrakcyjna zwłaszcza dla posiadaczy konsoli nowszej generacji, bo jak co miesiąc odkąd Microsoft wprowadził wsteczną kompatybilność, w oba tytuły z 360-tki można zagrać na ONE. Niestety nie zawsze może być tak pięknie. W nadchodzącym miesiącu dostaniemy zdecydowanie mniejsze tytuły:

Na Xbox One:
Defense Grid 2 (1 – 31 maja)
Costume Quest 2 (16 maj – 15 czerwca)

Na Xbox 360:
Peggle (1 – 15 maja)
Grid 2 (16 – 31 maja)

Dajcie znać w komentarzach, które z tytułów ogracie w tym miesiącu i na co liczycie w czerwcu.

Reklama

Autor

Fan Gwiezdnych Wojen i ogólnie pojętego grania. Wychowany na blaszaku, teraz częściej na konsoli Microsoftu. Przez wielu nazywany camperem, a to tylko miłośnik broni dalekodystansowych lub w ogóle dystansowych.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Reklama