DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

[gamesCOM] Data otwartej bety Battlefield V ogłoszona

DICE ogłosiło dzisiaj datę otwartej bety Battlefield V. Gracze posiadający wcześniejszy dostęp* zagrają już 4 września, natomiast pozostali zainteresowani dołączą do gry 6 września. Zagrać będą mogli posiadacze konta Origin™ na PC, Xbox One oraz PlayStation®4.We wrześniu gracze będą mogli zobaczyć jak prezentują się dwie mapy – Rotterdam, na której dostępny będzie tryb Podbój oraz Arktyczny Fjord, gdzie z kolei będą dwie możliwości – Podbój oraz Wielkie Operacje. Mapa Rotterdamu, która została pierwszy raz zaprezentowana w zeszłym tygodniu (kliknij tutaj), przeniesie graczy na bitwę toczoną na ulicach Holandii, gdzie w pełni będą mogli przekonać się o prezentacji destrukcji i fizyczności gry. Wielkie Operacje, nowość w Battlefield, to tryb wieloosobowy, który jest narracyjną podróżą inspirowaną historycznymi wydarzeniami, a zarazem połączeniem licznych map i trybów. We wszystkie treści, które będą dostępne w otwartej becie można zagrać już w tym tygodniu przez uczestników targów gamescom w hali 6 na PC oraz Xbox One X.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.