DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Heroes of the Storm Mei
Heroes of the Storm Mei

Newsy

Garść nowości w Heroes of the Storm!

Tego lata podgrzejemy atmosferę w Nexusie obchodami 5 rocznicy premiery Heroes of the Storm! Wśród przygotowanych atrakcji mamy nową bohaterkę, powrót jednego z ulubionych wydarzeń fanów oraz kolejną Anomalię w Nexusie!


Heroes of the Storm Mei

NOWA BOHATERKA: Mei z uniwersum Overwatch zadba o atmosferę w Nexusie!

Mei-Ling Zhou to światowej sławy klimatolożka, która na skutek zamieci szalejącej nad arktyczną placówką badawczą jej zespołu zmuszona była wprowadzić się w stan kriostazy. Obudziła się dziewięć lat później i szybko okazało się, że jako jedyna pozostała przy życiu. Pełna optymizmu i zdeterminowana, by walczyć o lepsze jutro Mei jako jedna z pierwszych odpowiedziała na wezwanie i dołączyła do reaktywowanego Overwatch. Gdy odkryła Nexus, postanowiła walczyć w obronie nowych przyjaciół bez względu na ich pochodzenie. Stań do walki u boku Mei pełniącej rolę wszechstronnego Tanka. Jej niezwykłe zdolności rychło sprawią, że przeciwnicy znajdą się na lodzie. Zapraszamy na PST!


Heroes of the Storm Mei Overwatch

NOWA ANOMALIA W NEXUSIE: Nadchodzi burza, która zmieni oblicze Nexusa!

W całym Nexusie zauważono przedziwne zjawiska pogodowe. W niektórych krainach występują ulewne deszcze i burze, w innych zawieje śnieżne, a w jeszcze innych mgły i zamglenia. Mei przybyła na czas, aby pomóc w analizie i badaniu tych dziwnych anomalii pogodowych. Niecodzienne Zjawiska Klimatyczne to nasza najnowsza Anomalia w Nexusie, która wprowadza do gry rozmaite zabawne efekty pogodowe. Każde pole bitwy ma przypisany określony rodzaj warunków pogodowych, które będą występować okresowo. Każde wydarzenie pogodowe będzie trwać przez kilka minut, a następnie zaniknie. Cykl ten będzie powtarzany okresowo aż do zakończenia meczu. Podczas gdy wydarzenia pogodowe są aktywne, bohaterowie mogą uzyskać unikalne wzmocnienia w zależności od rodzaju aktywnych zjawisk atmosferycznych. Anomalie, na które mogą natrafić gracze, to: Szalejące Burze, Zawierucha Śnieżna oraz Mgły i Zamglenia. Czy zdołają przetrwać?


NOWE WYDARZENIE: Rozległ się dźwięk gongu – przywdziej zapaśniczą maskę i kibicuj swoim faworytom. Nexomania powraca!


Jednym z najbardziej prestiżowych przystanków na trasie Nexomanii są ogólno-wieloświatowe mistrzostwa wagi nexiańskiej. Tym razem wielu fanów spodziewało się, że w turnieju niepodzielnie królować będzie Mal’Ganis Mal’gaucho. Postrach Stratholmu dzięki gradowi demonicznych ciosów wspiął się po swojej połowie drabinki turniejowej jak po trupach. W tym samym czasie triumfowała tajemnicza zapaśniczka znana jedynie pod pseudonimem La Gata de Batalla, która udowodniła, że stać ją na to, by zawalczyć o tytuł. Na drodze po mistrzostwo ta niezwykła zawodniczka pokonała przeciwników niekiedy wielokrotnie większych od siebie. 

Reklama

Arena jest wypełniona po brzegi, przy mikrofonie czeka legenda Nexomanii MC Nagrobek, a ostateczna batalia o pas mistrza wagi nexiańskiej rozpocznie się już niebawem! Czas przywdziać zapaśnicze maski, wybrać faworyta i zawalczyć o wszystko w Nexomanii II!

Zapraszamy na PST, gdzie już dziś można wypróbować nową bohaterkę – Mei, Nexomanię II i nowe Anomalie w Nexusie. W pełnej wersji Heroes of the Storm zmiany te zagoszczą ok. 23 czerwca. Nie możesz tego przegapić!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama