Garść nowości w Heroes of the Storm!

Tego lata podgrzejemy atmosferę w Nexusie obchodami 5 rocznicy premiery Heroes of the Storm! Wśród przygotowanych atrakcji mamy nową bohaterkę, powrót jednego z ulubionych wydarzeń fanów oraz kolejną Anomalię w Nexusie!


Heroes of the Storm Mei

NOWA BOHATERKA: Mei z uniwersum Overwatch zadba o atmosferę w Nexusie!

Mei-Ling Zhou to światowej sławy klimatolożka, która na skutek zamieci szalejącej nad arktyczną placówką badawczą jej zespołu zmuszona była wprowadzić się w stan kriostazy. Obudziła się dziewięć lat później i szybko okazało się, że jako jedyna pozostała przy życiu. Pełna optymizmu i zdeterminowana, by walczyć o lepsze jutro Mei jako jedna z pierwszych odpowiedziała na wezwanie i dołączyła do reaktywowanego Overwatch. Gdy odkryła Nexus, postanowiła walczyć w obronie nowych przyjaciół bez względu na ich pochodzenie. Stań do walki u boku Mei pełniącej rolę wszechstronnego Tanka. Jej niezwykłe zdolności rychło sprawią, że przeciwnicy znajdą się na lodzie. Zapraszamy na PST!


Heroes of the Storm Mei Overwatch

NOWA ANOMALIA W NEXUSIE: Nadchodzi burza, która zmieni oblicze Nexusa!

W całym Nexusie zauważono przedziwne zjawiska pogodowe. W niektórych krainach występują ulewne deszcze i burze, w innych zawieje śnieżne, a w jeszcze innych mgły i zamglenia. Mei przybyła na czas, aby pomóc w analizie i badaniu tych dziwnych anomalii pogodowych. Niecodzienne Zjawiska Klimatyczne to nasza najnowsza Anomalia w Nexusie, która wprowadza do gry rozmaite zabawne efekty pogodowe. Każde pole bitwy ma przypisany określony rodzaj warunków pogodowych, które będą występować okresowo. Każde wydarzenie pogodowe będzie trwać przez kilka minut, a następnie zaniknie. Cykl ten będzie powtarzany okresowo aż do zakończenia meczu. Podczas gdy wydarzenia pogodowe są aktywne, bohaterowie mogą uzyskać unikalne wzmocnienia w zależności od rodzaju aktywnych zjawisk atmosferycznych. Anomalie, na które mogą natrafić gracze, to: Szalejące Burze, Zawierucha Śnieżna oraz Mgły i Zamglenia. Czy zdołają przetrwać?


NOWE WYDARZENIE: Rozległ się dźwięk gongu – przywdziej zapaśniczą maskę i kibicuj swoim faworytom. Nexomania powraca!


Jednym z najbardziej prestiżowych przystanków na trasie Nexomanii są ogólno-wieloświatowe mistrzostwa wagi nexiańskiej. Tym razem wielu fanów spodziewało się, że w turnieju niepodzielnie królować będzie Mal’Ganis Mal’gaucho. Postrach Stratholmu dzięki gradowi demonicznych ciosów wspiął się po swojej połowie drabinki turniejowej jak po trupach. W tym samym czasie triumfowała tajemnicza zapaśniczka znana jedynie pod pseudonimem La Gata de Batalla, która udowodniła, że stać ją na to, by zawalczyć o tytuł. Na drodze po mistrzostwo ta niezwykła zawodniczka pokonała przeciwników niekiedy wielokrotnie większych od siebie. 

Arena jest wypełniona po brzegi, przy mikrofonie czeka legenda Nexomanii MC Nagrobek, a ostateczna batalia o pas mistrza wagi nexiańskiej rozpocznie się już niebawem! Czas przywdziać zapaśnicze maski, wybrać faworyta i zawalczyć o wszystko w Nexomanii II!

Zapraszamy na PST, gdzie już dziś można wypróbować nową bohaterkę – Mei, Nexomanię II i nowe Anomalie w Nexusie. W pełnej wersji Heroes of the Storm zmiany te zagoszczą ok. 23 czerwca. Nie możesz tego przegapić!

Chcesz napisać komentarz?