DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

PAX East: Gearbox ma w planach nowe Borderlands.

BORDERLAAAAAAAAAA

Dobre wieści nadchodzą z Pax East, które miało miejsce w Bostonie w dniach 22-24 Kwietnia, mianowicie Randy Pitchford, dyrektor generalny oraz prezydent Gearbox potwierdził, iż następna część Borderlands na pewno powstanie.

“To żadna tajemnica, to oczywiste, że będzie kolejny Borderlands”

Dodatkowo 2K Australia odpowiedzialne za najnowszą grę z tej serii, stworzy również i kolejną przy pomocy Mikey Neumanna oraz Scotta Kestera. Obaj panowie związani są z Gearbox i podczas gdy pierwszy z nich zajmie się rozpisaniem całego tytułu, tak drugi dołoży największych starań aby oprawa graficzna wyglądała jak najlepiej.

Warto również zaznaczyć, iż pierwsze informacje o nowej części wyciekły już w styczniu zeszłego roku, lecz zawsze dobrze jest mieć potwierdzenie od samego dewelopera.

Wszystkim chętnym przypominam także o tym, iż za trochę ponad tydzień zostanie wydany Battleborn, czyli najnowsze dzieło od Gearbox.

 

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.