DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Genesis świętuje 5 urodziny na Poznań Game Arena

Czy istnieje lepsze miejsce do obchodzenia swoich urodzin, niż Poznań Game Arena? Takiej okazji nie można zmarnować, nic więc dziwnego, że Genesis przygotowuje na te dni liczne atrakcje i konkursy.

PGA 2016

Impreza dla graczy bez gier? Niewykonalne. Dlatego na umieszczonych na stoisku Genesis PC-tach fani będą mogli zagrać m.in. w Forza Horizon 3 i Gears of War 4. Co więcej, w trakcie trwania PGA Genesis planuje także rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive.

Dziewczyny ustrzelą headshoota

Team Genesis 1

To nie jedyny akcent związany z CS:GO. Rolę konferansjera będzie pełnił Łukasz Górski. Na dodatek na stoisku producenta pojawią się też dziewczyny z ekipy Team Genesis. Łowców autografów i robienia ciekawych, nietuzinkowych zdjęć, ucieszy pewnie obecność znanych youtuberów i cosplayerów.

Czym jeździ Kapitan?

Na tym jednak nie koniec. Zwiedzający zyskają także możliwość obejrzenie pojazdu, jakim jeździ Kapitan Genesis – superbohater marki. Na graczy czekać będą też konkursy quizy, gry logiczne czy okazja do sprawdzenia swojej siły na boxerze.

Reklama

Kto da więcej?

Na stanowisku producenta nie może też zabraknąć prezentacji sprzętów Genesis, w tym ich najnowszych produktów: klawiatury mechanicznej RX85 i foteli gamingowych SX33 I SX77. Z tymi ostatnimi wiąże się także kolejna z atrakcji, a mianowicie szansa wzięcia udziału w licytacji, w której do zdobycia będzie właśnie fotel Genesis.

Kierunek: MTP

Poznań Game Arena to święto branży gamingowej i największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku PGA potrwa od 21 do 23 października, a wydarzenie to odbędzie się tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Sprzęt

Gracze często nie doceniają faktu, że wygodne miejsce do siedzenia może wspomóc ich w rozgrywce równie skutecznie, co dobra klawiatura mechaniczna. Co ważniejsze, taki...

Reklama