DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Ghost Recon Frontline - Rozgrywka

Newsy

Ghost Recon Frontline – premiera, zwiastun, najważniejsze informacje

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline – darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum Ghost Recon. 

Ghost Recon Frontline to darmowa strzelanka PvP osadzona w uniwersum Ghost Recon. Firma Ubisoft zapowiedziała grę podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon.
Ghost Recon Frontline - Klasy

Zamknięte testy potrwają od 14 do 21 października.

Ghost Recon Frontline będzie dostępna na Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4, Stadia, Luna i komputery PC. Dodatkowo z pełnym wsparciem dla cross-play dostępnym od momentu premiery. Gracze mogą zarejestrować się już teraz na stronie ghostreconfrontline.com. Pierwsze, zamknięte testy potrwają od 14 do 21 października i będą dostępne dla graczy PC w Europie.  

Ghost Recon Frontline jest tworzony przez oddział Ubisoft Bucharest, który wcześniej pracował m.in. nad Ghost Recon Wildlands.

O grze
Ghost Recon Frontline - Współpraca

Ponad 100 graczy w trzyosobowych zespołach będzie musiało współpracować, aby zrealizować dynamiczne cele.

W Ghost Recon Frontline gracze przeniosą się na wyspę Drakemoor, otwarty świat pełen różnorodnych obiektów i biomów. Gra zawiera duży zestaw narzędzi wsparcia taktycznego, oferując graczom pełną swobodę w różnych trybach gry. Ponad 100 graczy w trzyosobowych zespołach będzie musiało współpracować, aby zrealizować dynamiczne cele na ogromnej, otwartej mapie bez ograniczania pola walki. Gdy gracze zakończą zbieranie informacje, będą musieli udać się do strefy zrzutu i poprosić o ewakuację. Gdy procedura ewakuacji zostanie zainicjowana, wszystkie zespoły dowiedzą się, gdzie znajduje się ewakuowana drużyna i będą mogły interweniować. Konieczna zatem będzie taktyczna współpraca, aby doczekać do ewakuacji i zwyciężyć w grze. Dodatkowe tryby gry będą również dostępne w momencie premiery. 

Ghost Recon Frontline wprowadza zaawansowany system klas, pozwalający graczom na ulepszanie i dostosowywanie każdego kontraktora do swojej strategii. Trzy klasy kontraktorów będą dostępne podczas pierwszych zamkniętych testów, a większa ich liczba będzie dostępna w momencie premiery: 

    • Szturmowca zapewnia świetną wytrzymałość w walkach na bliskim dystansie oraz ogólną biegłość w manewrach. 
    • Wsparcia oferuje doskonałą ochronę dzięki zdolnościom fortyfikacyjnym. 
    • Zwiadowcy może rozpoznać teren dla oddziału, ujawniając i nękając wrogów z daleka bez obawy o odwet. 

Gracze będą mogli przełączać się między różnymi kontraktorami nawet w trakcie bitwy.

Dodatkowe informacje

Dodatkowo aby uczcić 20. rocznicę powstania serii Ghost Recon, gracze mogą teraz pobrać za darmo Tom Clancy’s Ghost Recon. Ponadto dodatek Fallen Ghost jest dostępne za darmo dla wszystkich graczy Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, a dodatek Deep State Adventure jest dostępne za darmo dla wszystkich graczy Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia i Windows PC poprzez Ubisoft Connect i Epic Games Store do 11 października

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama