DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

gods will fall
gods will fall

Newsy

Gods Will Fall – plany dalszego rozwoju gry

Firma Deep Silver ujawniła szczegóły nadchodzących DLC do gry Gods Will Fall: wśród nich trzy duże płatne aktualizacje i darmowe rozszerzenie Dolmen Depths.


gods will fall

Każda płatka aktualizacja będzie zawierać nowy poziom oraz boga, a także przedmioty, umiejętności i elementy kosmetyczne dla wojowników. Wydawane będą one etapami w drugim i trzecim kwartale tego roku. Ponadto w pierwszych dwóch DLC pojawi się też nowa klasa broni. W tym samym okresie do mapy świata zostaną dodane nowe opcje interakcji i sekrety. Co ważne, posiadacze Gods Will Fall w wydaniu Valiant Edition otrzymają każdy z nowych dodatków jako darmową aktualizację gry.


Dodatkowo w drugim kwartale 2021 na każdego fana Gods Will Fall czeka zupełnie darmowe DLC Dolmen Depth. Wkrocz do tajemniczych podziemi dolmenów i wywalcz sprowadzenie z zaświatów do swojej drużyny wojownika, który dawno zginął. To nowe, proceduralnie generowane lochy, pełne wrogów zdeterminowanych, by zatrzymać zmarłych na swoim miejscu…


Gra Gods Will Fall jest dostępna na konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch, a także PC oraz Stadię.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama