DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Goldowicze weekend spędzą na parkiecie!

Nie lada gratka czeka wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Tylko w ten weekend będą mogli pograć NBA 2K16 za darmo. Oferta jest odpowiedzią producenta w porozumieniu z Microsoftem na dołączenie NBA Live 16 do The Vault w EA Access.

1

Podobne okazje trafiają się jedynie aktywnym posiadaczom konta na Steam. Na szczęście posiadacze Xbox One nie mogą narzekać. Oczywiście pod warunkiem, że mają wykupiony złoty abonament Xbox Live. Od lat wiadomo, że seria NBA 2K na głowę bije NBA Live od Elektroników. Był nawet czas, kiedy Electronic Arts naprawdę dało graczom kosza i wstrzymali swoją serię wydawniczą. Wrócili dwa lata temu w kiepskim stylu, trochę lepiej było rok temu, ale dopiero w NBA Live !6 da się naprawdę przyjemnie grać. Królem parkietu jest seria NBA 2K i to ona rządzi od lat we wszelkich rankingach. W celu podbicia statystyk 2K Games w porozumieniu z Microsoftem udostępnia nam ten wspaniały symulator na cały bieżący weekend.

Teraz w wielu domach będzie słychać równomierny stukot odbijanej brązowej piłki i pisk podeszw trących o świecący parkiet. Idę porzucać za 3 punkty!

 

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.