DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Gra Children of Morta w wydaniu fizycznym już w sklepach

Children of Morta, pełna dramatyzmu fabularna gra akcji o niezwykłej rodzinie bohaterów, bardzo pozytywnie przyjęta przez fanów na całym świecie, jest już dostępna do kupienia w wydaniu fizycznym. W pudełko z grą zaopatrzą się zarówno gracze na komputerach PC, jak i na wszystkich najpopularniejszych konsolach – Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.Gra wydana przez rodzime 11 Bit Studios od czasu premiery zbiera niezwykle pozytywne recenzje. Cieszy się 80 pkt na Metacritic oraz oceną “bardzo pozytywne” w serwisie Steam. Tytuł został doceniony za oryginalną grafikę, przywodzącą na myśl retro, ścieżkę dźwiękową i świetnie skonstruowany rozwój postaci. Choć historia rozgrywa się w dalekiej krainie, to opowiada o emocjach znanych nam wszystkim: o miłości i nadziei, tęsknocie i niepewności, stracie i o tym, co jesteśmy w stanie poświęcić, by ochronić bliskich. To opowieść o rodzinie bohaterów, która staje przeciwko siłom mroku.

W Children of Morta wcielisz się nie w jedną postać, lecz w całą wyjątkową rodzinę bohaterów. Powalaj hordy wrogów, przedzierając się przez proceduralnie generowane lochy, jaskinie i krainy, i poprowadź rodzinę Bergsonów, ze wszystkimi ich wadami i zaletami, do walki przeciwko nadciągającemu Zepsuciu.

Reklama

Rozgrywka jest unikalną kombinacją przygodowego RPG akcji, hack’n’slasha i gry roguelike. Zdobywając kolejne poziomy, wzmocnieniu ulegają nie tylko poszczególne postacie, ale cała rodzina. Bohaterowie nie giną na dobre, a w każdym lochu można pokierować dowolnym z nich.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama