DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona z rocznicowym steelbookiem trafiła do sklepów

Firma CDP ma przyjemność poinformować, że do sprzedaży trafiła właśnie specjalna edycja drugiej części kultowej sagi o przygodach wiedźmina Geralta. W tej wersji Wiedźmina 2, poza licznymi dodatkami, znajduje się też rocznicowy steelbook.


unnamed (19)


Seria Wiedźmin autorstwa studia CD PROJEKT RED obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Z tej okazji na rynek trafiają limitowane wersje wszystkich trzech przygód profesjonalnego zabójcy potworów Geralta, każda z rocznicowym steelbookiem. 20 października ukazała się druga z nich – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona.

Świat się wali. Jeszcze nie tak dawno Królestwa Północy triumfowały nad Cesarstwem Nilfgaardu, teraz zaś same pogrążają się w coraz większym chaosie. Zabójcy polują na królów, a Geralt zostaje w to wszystko wplątany. Aby oczyścić swoje imię i odkryć prawdę, będzie musiał skorzystać z pomocy Triss, Jaskra oraz Zoltana. Wyruszy w podróż, podczas której nieraz rozwiąże problemy słowem albo mieczem.

Wiedźmin 2 to mroczna, wymagająca gra RPG. Fabuła jest nieliniowa, od Twoich decyzji zależy, jakie miejsca zwiedzisz, jakie zadania wykonasz i jak będzie wyglądać sytuacja w Królestwach Północy. W trakcie rozgrywki spotkasz wiele postaci, które musisz przechytrzyć. Niech Cię miłe słówka nie zwiodą. Tutaj każdy ma swoje interesy i postrzega Geralta w kategoriach pionka, środka do ich realizacji. Pokaż wszystkim, że się mylą.

Reklama

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – 20 października 2017 (sugerowana cena detaliczna wersji PC: 59,99 zł). W jej skład wchodzą:

  • Gra w Edycji Rozszerzonej – w wersji 2.0, z Trybem Areny, rozbudowanym samouczkiem, dodatkowym poziomem trudności, wszystkimi DLC i ulepszeniami
  • Rocznicowy steelbook
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie CD
  • Inne cyfrowe dodatki dostępne po zarejestrowaniu kodu na GOG.com, m.in. filmy making of, figurki papercraft, sesja Triss Merigold w magazynie Playboy i wiele innych

Gry z serii Wiedźmin rozgrywają się w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, autora bestsellerowego cyklu książek fantasy. W tym mrocznym i niezwykle spójnym świecie absolutne pojęcia takie jak dobro i zło nie istnieją w swojej czystej formie. Gracz wciela się w rolę Geralta, profesjonalnego zabójcy potworów, i wyrusza na niezapomnianą wyprawę, decydując o losach królestw, zawiązując sojusze i stawiając czoła złowieszczemu zagrożeniu.

Ostatnia część trylogii, Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, ukaże się 17 listopada.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama