DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Crossout
Crossout

Newsy

Gracze Crossout celebrują Święta i Nowy Rok walcząc o prezenty!

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę świątecznej aktualizacji Snowstorm do postapokaliptycznej gry akcji Crossout. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w świątecznym trybie Present Heist i zdobyć w nim nagrody i sezonowe dekoracje. Na graczy czeka także nowy pojazd pancerny Bobsleigh.


Crossout


“Zadaniem uczestników trybu Present Heist jest obrona świątecznej ciężarówki przed atakami popleczników złego Groncha podczas załadunku i rozładunku prezentów, a także zapewnienie eskorty w trakcie jej przejazdu pomiędzy bazami. W ramach misji gracze wykonują także inne, dodatkowe zadania i walczą z bossami. Zwycięstwo drużyny jest nagradzane Crackerami, które można wymienić na części pojazdów, ulepszenia i inne nagrody.

Bobsleigh to szalony pojazd pancerny Boba Frosta, najbardziej niebezpiecznego członka sekty Frost. Po pożarze w jego rodzinnej wiosce postradał on rozum, a fajerwerki i rakiety stały się jego główną rozrywką. Ulubione zabawki Boba zawsze wybuchają w najbardziej nieodpowiednim momencie i z nieodpowiednią siłą. Główną bronią Bobsleigh jest potężna wyrzutnia rakiet Snowfall, która może wystrzelić aż osiem kierowanych pocisków. Bestia ta jest dostępna do 31 stycznia jako część specjalnego zestawu Explosive Santa.Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.