DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualności

Gracze Hearthstone przystępują do nauki – nowe rozszerzenie Scholomancjum jest już dostępne

Oto dzień, na który czekali znudzeni uczniowie i gorliwi adepci sztuk tajemnych – nareszcie rusza nowy semestr w Scholomancjum, najnowszym rozszerzeniu do Hearthstone, niezwykle popularnej cyfrowej gry karcianej spółki Blizzard Entertainment. Gracze wzbogacą swój magiczny repertuar o 135 nowiutkich kart, wśród których znajdują się błyskotliwi profesorowie, fascynujące lekcje i magiczne szaleństwa – czyli wszystko, z czego słynie ta legendarna uczelnia.


Hearthstone Scholomancjum


Gracze Hearthstone mogą sięgnąć w Scholomancjum po „podwójną specjalizację” dzięki 40 kartom dwuklasowym. Nowe karty występują w 10 wyjątkowych kombinacjach, podkreślających potężne synergie par klas postaci. Nieważne, czy jesteście druidami, pragnącymi oswajać dzikie bestie jak łowcy, czy łotrami, którzy chętnie podkradną magom parę sztuczek – w Scholomancjum każdy ma szansę nauczyć się czegoś nowego!

Uczniowie Scholomancjum opanują zaklęcia na niedostępnym dotąd poziomie dzięki nowemu słowu kluczowemu Erupcja magii. Aktywuje ono potężny, jednorazowy efekt następnym razem, gdy gracz rzuci zaklęcie. Adepci sztuk tajemnych zostaną też nagrodzeni, jeśli przyłożą się do nauki – karty studiów pozwalają im natychmiast Odkryć kartę i zmniejszyć koszt następnej zagranej karty tego samego typu.

„Gdy w zeszłym miesiącu ujawniliśmy nowe rozszerzenie, okazało się, że jego fantastyczny motyw przewodni oraz nowe mechaniki przypadły do gustu milionom graczy Hearthstone na całym świecie” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Cieszymy się, że Scholomancjum wreszcie otwiera przed graczami swoje wrota i oddaje im do dyspozycji wyjątkową magię”.

Scholomancjum jest od dziś dostępne w Hearthstone na komputery z systemami Windows® i Mac, tablety z systemami Windows, iOS i Android oraz smartfony. Pakiety kart ze Scholomancjum można wygrać w trybie Areny oraz kupić za złoto w grze lub prawdziwe środki pieniężne, w tej samej cenie, co inne pakiety kart w Hearthstone.

Więcej informacji na temat rozszerzenia Scholomancjum można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...