DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Greenhell Nintendo Switch
Greenhell Nintendo Switch

Newsy

Green Hell debiutuje na Nintendo Switch!

To już dziś! Green Hell debiutuje na Nintendo Switch. Wejdź w głąb amazońskiej dżungli i walcz o przetrwanie gdzie i kiedy tylko zechcesz na tej innowacyjnej, hybrydowej konsoli. Naucz się prawdziwych, inspirowanych życiem, technik przetrwania. Tylko ty kontra nieprzyjazna dzicz, w której wszystko potencjalnie jest śmiertelnym zagrożeniem. Wytwarzaj przedmioty, lecz swoje rany, a przede wszystkim staraj się nie postradać zmysłów.


Greenhell Nintendo Switch

Green Hell na Nintendo Switch kosztuje 99,99 zł, ale gracze, którzy zdecydują się na zakup przed 28 października mogą liczyć na 10% promocję. Z kolei osoby, które kupiły już Thief Simulator, Hollow, Timberman VS lub Panzer Dragoon: Remake otrzymają aż 33% zniżkę na zakup Green Hell.


  • Rzeczywiste techniki przetrwania mają zastosowanie w grze – w tym rozpalanie ogniska, budowanie obozów czy pułapek
  • Rozbudowany system wytwarzania i składania przedmiotów – broni, narzędzi i budynków
  • Zdobywania pożywienia poprzez polowanie lub uprawę roślin
  • Leczenie ran, chorób i urazów z wykorzystaniem mechaniki inspekcji ciała
  • Innowacyjna mechanika zdrowia psychicznego – postaraj się zachować zdrowie umysłu podczas gdy cała dżungla jest twoim wrogiem
  • System pogody, który dynamicznie zmienia otoczenie
  • Bogata i szczegółowa fauna i flora amazońskiej dżungli

To jednak nie wszystko! Twórcy gry ogłosili dziś także plan działania na najbliższe miesiące. Już niedługo fani Green Hell uzyskają dostęp do nowego rozszerzania zatytułowanego The Spirits of Amazonia. W tym momencie wiemy, że będzie się ona składała z co najmniej trzech części.

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama