DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

GRIS oczarowuje nowym zwiastunem z okazji premiery na PC i Nintendo Switch

Nomada Studio szykuje się do swojego oficjalnego debiutu, wraz z czwartkową premierą GRIS. Już 13 grudnia gra będzie dostępna na Nintendo Switch oraz PC. GRIS opowiada historię dziewczyny pełnej nadziei, która zagubiła się we własnym życiu i próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Jej podróż przez ból i smutek odzwierciedla jej sukienka, w której bohaterka odnajdzie coraz to nowe możliwości nawigowania po odartym z kolorów świecie. Gra jest kompletnie wolna od niebezpieczeństw i frustracji związanych z trudnością, skupia się natomiast na eksploracji szczegółowo dopracowanego świata.Dzięki subtelnej grafice, płynnym animacjom i wyjątkowej muzyce świat gry naprawdę tętni życiem. GRIS oferuje lekkie zagadki i sekwencje platformowe, a wyzwania oparte o umiejętności graczy będą zupełnie opcjonalne. Za oprawę wizualną gry odpowiada uznany grafik Conrad Roset a za muzykę Berlinist, tytuł już cieszy się ogromną popularnością i przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gier 2018 roku.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.