DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Growtopia debiutuje na konsolach

Firma Ubisoft ogłosiła, że Growtopia, doceniona przez fanów gra budowlana dystrybuowana w modelu free-to-play na urządzenia mobilne, właśnie debiutuje na konsolach. W Growtopie można już zagrać na PlayStation 4, Xbox One oraz na Nintendo Switch.Growtopia została przeniesiona na konsole przez zespół Ubisoft Abu Dhabi, przy współpracy Ubisoft Pune i jest wieloosobową platformówką z bogatymi możliwościami kreacji, które dają graczom swobodę w tworzeniu interaktywnych światów. Gracze zbierają nasiona, doglądają drzew oraz sadzą i łączą ze sobą ziarna, aby odkryć nowe przedmioty do zbudowania, handlu i dekoracji środowiska Growtopii. 

Growtopia zawiera nieskończoną liczbę światów do odwiedzenia przez graczy, w których mogą oni wraz z przyjaciółmi zbudować, co tylko chcą. Postacie można dowolnie personalizować, aby były czarodziejami, lekarzami, superbohaterami czy kosmicznymi rycerzami z mieczami laserowymi w dłoni! Podczas odkrywania tej niewiarygodne gry, można zdobyć tysiące niepowtarzalnych elementów, aby udekorować swoje światy lub handlować nimi z pozostałymi graczami. Oprócz tego, Growtopia obsługuje wspólną rozgrywkę online pomiędzy konsolami Xbox One i Nintendo Switch.

Reklama

Growtopia zawiera też mnóstwo mini-gier, stworzonych przez społeczność – od wyzwań parkourowych przez łamigłówki i wyścigi, aż po starcia PvP i labirynty. Oprócz nowych przedmiotów i wydarzeń specjalnych, co dwa miesiące udostępniane będą aktualizacje zawartości i trybów.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama