DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Growy Batman w odcinkach do końca roku!

Panowie i Panie z Telltale Games nie zwalniają tempa. Odcinkowego Batmana chcą wydać do końca roku, wszystkie zaplanowane epizody!

moviepilot.com

Podoba mi się polityka firmy Telltale Games jeśli chodzi o katalog wydawniczy. Robią naprawdę fajne gry przygodowe oparte o popularne filmy, seriale, komiksy, a nawet gry (patrz: Minecraft). Tym razem padło na człowieka-nietoperza, ale o tym już było wiadomo od jakiegoś czasu. Dużo lepszą wiadomością jest to, że wszystkie odcinki ukażą się do końca bieżącego roku.

Z pogłosek wynika, że najpierw ma się ukazać 5 odcinków jako pakiet, następne będą już wydawane cyklicznie w przyszłym roku. Kolejną ciekawostką, a zarazem niewiadomą jest nowy silnik, nad którym pracują twórcy. Ma on nie odbiegać od komiksowo, rysunkowo, bajkowego klimatu poprzednich produkcji, ale ma być dużo, dużo lepszy. Trzymamy za słowo! Chętnie podejmę się dla was recenzji odcinkowych przygód alter ego Bruce’a Wayne’a.

 

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Newsy

Premiera Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku odbędzie się 10 marca 2022 roku i będzie dostępny w cenie 159,90 zł.