DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Growy Batman w odcinkach do końca roku!

Panowie i Panie z Telltale Games nie zwalniają tempa. Odcinkowego Batmana chcą wydać do końca roku, wszystkie zaplanowane epizody!

moviepilot.com

Podoba mi się polityka firmy Telltale Games jeśli chodzi o katalog wydawniczy. Robią naprawdę fajne gry przygodowe oparte o popularne filmy, seriale, komiksy, a nawet gry (patrz: Minecraft). Tym razem padło na człowieka-nietoperza, ale o tym już było wiadomo od jakiegoś czasu. Dużo lepszą wiadomością jest to, że wszystkie odcinki ukażą się do końca bieżącego roku.

Z pogłosek wynika, że najpierw ma się ukazać 5 odcinków jako pakiet, następne będą już wydawane cyklicznie w przyszłym roku. Kolejną ciekawostką, a zarazem niewiadomą jest nowy silnik, nad którym pracują twórcy. Ma on nie odbiegać od komiksowo, rysunkowo, bajkowego klimatu poprzednich produkcji, ale ma być dużo, dużo lepszy. Trzymamy za słowo! Chętnie podejmę się dla was recenzji odcinkowych przygód alter ego Bruce’a Wayne’a.

 

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Reklama