DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Grudniowy turniej North American Open rozpocznie nowy sezon CWL

Nowy sezon Call of Duty® World League skupiający się na Call of Duty®: Infinite Warfare wystartuje wraz z pierwszym, transmitowanym na żywo na cały świat z Mandaley Bay w Las Vegas turniejem w dniach 16-18. grudnia. Zespoły z całych Stanów Zjednoczonych rywalizować będą o pierwszy zwycięski tytuł nowego sezonu CWL i część puli nagród w wysokości 100 000 dolarów.

CWL Logo (2)

W inauguracyjnym sezonie Światowa Liga Call of Duty zgromadziła ponad 1000 rywalizujących zespołów z całego świata, z których tylko 32. najlepsze drużyny zakwalifikowały się do finału mistrzostw świata, które odbyły się podczas festiwalu Call of Duty XP. W emocjonującym starciu amerykański zespół EnVyUs wywalczył mistrzowski tytuł pokonując rywali z europejskiej drużyny Splyce. Przez rok fani zdążyli obejrzeć łącznie ponad 1,1 miliarda minut transmisji a poszczególne wydarzenia zebrały w sumie ponad 100 milionów wyświetleń. Listopadowa premiera Call of Duty®: Infinite Warfare przygotuje pole rywalizacji przed kolejnym rokiem emocjonujących rozgrywek o tytuł globalnego mistrza CWL.

„Debiut ligi CWL okazał się oszałamiającym sukcesem, który możliwy był dzięki zaangażowaniu światowej społeczności fanów oraz wsparciu naszych partnerów. Gratulacje należą się nie tylko zwycięskiej drużynie EnVyUs, ale i wszystkim innym zespołom utalentowanych graczy. Jednak z nadejściem grudnia ruszy nowy sezon i chyba trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na jego inaugurację niż Las Vegas” powiedział Rob Kostich, General Manager i Executive Vice President do spraw Call of Duty w Activision. „Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą rozpoczęcia nowego sezonu CWL z Call of Duty: Infinite Warfare w Las Vegas, wraz z Major League Gaming. To będą niesamowite emocje! Nowy sezon CWL wypełniony będzie rywalizacją na najwyższym poziomie – nie możemy się już doczekać”!

Turniej American Open będzie można obejrzeć na żywo za pośrednictwem Live Event Viewer w samej grze (Infinite Warfare w wersji PS4), na platformie MLG.TV, Twitch.tv oraz na YouTubie.

Zainteresowani koniecznie powinni odwiedzić stronę https://www.callofduty.com/esports obserwować oficjalne profile @CODWorldLeague na Twitterze , Instagramie i Twitchu, by nie przegapić najświeższych wiadomości. Więcej informacji na temat nadchodzącego sezonu CWL oraz e-sportowych wydarzeń Infinite Warfare zostanie zaprezentowanych na żywo, podczas transmisji w środę, 26. października na MLG.TV i www.twitch.tv/CallofDuty, o godzinie 23:00.

Call of Duty World League może pochwalić się partnerstwem z organizacją Major League Gaming. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i technologii transmisji MLG, fani CWL mogą oglądać e-sportowe rozgrywki Infinite Warfare w dostępnym z poziomu gry w wersji PS4 modułowi Live Event Viewer, oraz na platformie MLG.TV.

Reklama

Drużyny mogą dołączać online do rozgrywek za pomocą serwisu GameBattles już od piątku, 4. listopada. GameBattles to największa platforma e-sportowych turniejów online, z ponad 10 milionami zarejestrowanych użytkowników. Więcej informacji, oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na www.gamebattles.com.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama