DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

GTA V Tapeta
GTA V Tapeta

Newsy

GTA V za darmo na Epic Games Store

To nie jest żart! Epic Games Store udostępni dzisiaj kolejną darmową produkcję w ramach cotygodniowej promocji – tym razem możemy odebrać nie byle co, bo jedną z najpopularniejszych i najlepszych gier w historii – Grand Theft Auto V!Już dziś od godziny 17:00, wszyscy użytkownicy platformy Epic Games Store będą mogli za darmo przypisać produkcję Rockstar Games do swojego konta. Promocja jest ograniczona czasowo do 21 maja, dlatego też warto się pośpieszyć.

Warto też wspomnieć, że nie będzie to podstawowe wydanie GTA V, a najdroższe Premium Edition, które zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V, stale ewoluujący świat Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świataDozbrojeniePrzemytMotocykliści i nie tylko.

 

GTA V za darmo

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.