DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Gutowski i Sokół kontra F1 2018

F1 2018 to najwierniejsza gra o królowej sportów motorowych w historii. W związku z premierą nowej odsłony symulatora Codemasters, polski wydawca – Techland, zaprasza za kierownicę dziennikarzy zajmujący się magicznym światem Formuły 1.

F1 nie ma dla nich tajemnic. Cezary Gutowski (“Przegląd Sportowy”) i Mikołaj Sokół (telewizja Eleven Sports) mają kierowców na wyciągnięcie ręki i znają codzienność najbardziej prestiżowej serii wyścigów w sportach motorowych od podszewki.

Specjaliści przyjrzą się każdemu aspektowi najnowszej odsłony serii. Ocenią rozgrywkę i jej realizm, opowiedzą o klasycznych bolidach i – z perspektywy dziennikarzy – spojrzą na to jak wyglądają relacje wirtualnych kierowców z mediami, które są jedną z tegorocznych nowości w trybie kariery.


Czy Halo – system ochrony kierowcy z tegorocznych bolidów obecnych w grze – faktycznie przeszkadza w jeździe? Czym jest turbodziura w bolidach z lat 80-tych? Odpowiedzi na te i inne pytania padną w serii materiałów z ekspertami biorącymi pod lupę grę F1 2018.

F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i PC.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...