DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera Hades
Premiera Hades

Newsy

Hades – już dziś premiera wersji pudełkowej!

Gra Hades, zwycięzca ponad 50 tytułów Gry Roku, uznany przez krytyków dungeon-crawler z nurtu rogue-like jest już dostępny w sprzedaży w wersji pudełkowej na konsole PlayStation oraz Xbox. Tytuł posiada polską (napisy) wersję językową.


Premiera Hades


„W Hadesie chcieliśmy sprawić, żeby emocjonujące doświadczenie z gier rogue-like było przystępniejsze niż kiedykolwiek wcześniej poprzez projekt gry, w którym śmierć i powtórki są częścią fabuły i zabawy” – mówi Greg Kasavin, dyrektor kreatywny w Supergiant Games. „Nie możemy się doczekać reakcji graczy PlayStation i Xbox, którzy mogą teraz poznać naszą wizję zaświatów z greckiej mitologii i odkryć wiele niespodzianek, które tam na nich czekają”.


Fizyczna edycja gry Hades zawiera dodatkową zawartość, w tym kod do pobrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej z gry, na którą składa 2,5 godziny muzyki od nagradzanego kompozytora, Darrena Korba. Fizyczne kopie zawierają również książeczkę-kompendium ze znakomitymi grafikami postaci, przygotowanymi przez zdobywczynię nagrody BAFTA i dyrektor grafiki w Supergiant Games, Jen Zee. Ponadto, pierwsze wydania pudełkowych kopii na PlayStation oraz Xbox zawierają przyciągającą uwagę metalową folię na grafice okładkowej.


Hades otrzymał już wiele uzasadnionych pochwał i cieszymy się, mogąc współpracować z Supergiant Games przy tworzeniu fizycznej edycji, która oddaje hołd temu tytułowi i pozwala nowym odbiorcom cieszyć się z gry– mówi Roger Kurtz, producent wykonawczy w Private Division. „Wydanie gry wraz z edycją cyfrową na tych konsolach daje graczom możliwość posiadania tytułu na wybranej przez siebie platformie i wybranej wersji. Ponadto, dodatkowe przedmioty zawarte w fizycznej edycji wzbogacają doświadczenie i pozwalają fanom zanurzyć się głębiej w świat Hadesa”.


Gra w Hadesa na PS5 i Xbox Series X|S oznacza większą wydajność – akcja wyświetlana jest w 4K z płynnością docelową 60 fps. Wersje gry na Xbox One i PlayStation 4 będą działały w 1080p z płynnością docelową 60 fps. Ponadto, gra Hades wspiera zaawansowany system wibracji i oświetlenia bezprzewodowego kontrolera PS5 DualSense™. Wszystkie wersje gry Hades na PlayStation 4, zarówno fizyczna, jak i cyfrowa, zawierają darmową aktualizację do wersji cyfrowej na PS5.


Hades w wersjach na konsole Xbox wspiera Smart Delivery, pozwalając na dostęp do tytułu zarówno na Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Dodatkowe informacje na temat Smart Delivery znaleźć można pod adresem xbox.com/smart-delivery.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama