DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hard Reset Redux oraz debiutujące Crush Your Enemies wraz z francuskim Zombie Night Terror w potrójnym seansie zwiastunów Gambitious!

uuuuu

Pamiętacie jeszcze grę zwaną Hard Reset? Solidna polska producja, utrzymana w klimatach cyberpunkowych, należąca do gatunku FPS. Już niedługo ponownie pojawi się na rynku w nieco odświeżonej wersji – Redux.

Słyszeliście o Crush Your Enemies? Kolejna polska produkcja oferująca krótkie zastrzyki strategicznej młócki z banalnym sterowaniem, prawdopodobnie wyśmienitą kampanią dla jednego gracza i trybem multiplayer między różnymi platformami.

Z okazji zbliżających się premier obu tytułów, Gambitious Digital Entertainment przygotowało dla nas parę ciekawych zwiastunów.

Warto wspomnieć również o Zombie Night Terror –  pierwszą grą od francuskiego studia NoClip, która wgryzie się w komputery PC i Mac już tej wiosny.

 

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.