DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Harry Potter: Magic Awakened

Newsy

Harry Potter: Żywa Magia oficjalnie ogłoszone

Harry Potter: Żywa Magia pojawi się jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android.

Harry Potter: Żywa Magia pojawi się jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych. Gra będzie łączyć gatunki kolekcjonerskiej gry karcianej (CCG), MMO i strategii RPG. Od dziś gracze z obu Ameryk, Europy i Oceanii mogą dokonać wstępnej rejestracji w Google Play i na oficjalnej stronie gry pod tym adresem. Osoby, które zarejestrują się wcześniej, otrzymają powiadomienia i ekskluzywne nagrody w grze w momencie premiery. Gra będzie dostępna w systemie free-to-play.
Harry Potter: Żywa Magia

Harry Potter: Żywa Magia oficjalnie ogłoszone

Produkcja trafi w tym roku w ręce użytkowników platform iOS oraz Android, a odpowiada za nią studio Portkey Games. Gracze będą mogli przeżywać własne przygody, inspirowane opowieściami z tego uniwersum stworzonym przez J.K. Rowling. Gra miała już swoją premierę na terenie Chińskiej Republiki Ludowej, Hong Kongu, Makau i Tajwanu we wrześniu 2021 roku.

„Gra odniosła ogromny sukces i spotkała się z wysokim zainteresowaniem fanów” – twierdzi William Ding, założyciel i dyrektor generalny NetEase, Inc. „Nie możemy się doczekać globalnej premiery i wierzymy, że fani jednej z największych marek na świecie będą zachwyceni możliwością przeżycia przygód i wciągającej historii w świecie czarodziejów, a także skorzystania z nieskończonych możliwości, które daje magia”.

Sprawdź również: Dziedzictwo Hogwartu – premiera, zwiastun i najważniejsze informacje

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama