DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

W Heavy Metal Machines, grze MOBA z walczącymi pojazdami w roli głównej, rusza wydarzenie Heavy Metal Cup

Brazylijskie studio Hoplon zorganizowało wydarzenie Heavy Metal Cup – specjalne zawody w Heavy Metal Machines, wysokooktanowej, darmowej i zmotoryzowanej grze MOBA.Turniej Heavy Metal Cup potrwa do 17 lipca, a jego uczestnicy zyskają szansę zdobycia wyjątkowej zawartości bezpośrednio w grze. Wszystkie przedmioty do uzyskania i zakupienia oraz skórki będą dostępne tylko podczas tego wydarzenia, natomiast na zawsze pozostaną w garażach właścicieli.

  • Bomba, czyli integralny element każdego meczu w grze Heavy Metal Machines, otrzyma nową skórkę, zamieniając się w piłkę futbolową na czas trwania mistrzostw.
  • Postać Pożoga zyska nową skórkę inspirowaną logo mundialu. W celu jej zdobycia gracze muszą dobrać się w drużyny między 19 a 26 czerwca i rozegrać 15 meczów w tej samej grupie.
  • Postać Demolka otrzyma skórkę inspirowaną flagą Rosji.*
  • Bracia Gruchotnicy otrzymają skórkę inspirowaną flagą Francji.*
  • Postać Stingray otrzyma skórkę inspirowaną flagą Polski.*
  • Postać Wichura otrzyma skórkę inspirowaną flagą Brazylii.*

*Uwaga: te skórki są dostępne tylko poprzez transakcje w grze.Zarówno weterani, jak i nowicjusze Heavy Metal Machine powinni obserwować oficjalne kanały społecznościowe, stronę gry w sklepie Steam, serwis Discord, a także wiadomości wysyłane bezpośrednio w grze, gdyż Hoplon będzie informować o okazjach do zdobycia dodatkowego doświadczenia podczas rozgrywek pucharowych. Producent przygotuje również wyzwania, za ukończenie których gracze będą mogli poznać nowe postacie mające już wkrótce zawitać do ekstremalnego świata Heavy Metal Machines.

Gra Heavy Metal Machines jest aktualnie w fazie otwartej bety. Można ją pobrać za darmo na stronie gry lub za pośrednictwem serwisu Steam. Komplet materiałów poświęconych międzynarodowemu wydaniu Heavy Metal Machines jest dostępny w biurze prasowym dedykowanym grze.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.