DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Heavy Metal Machines wprowadza w Europie mistrzostwa z nagrodą pieniężną; 5000 € do zgarnięcia w każdym sezonie

Darmowa do grania, samochodowa gra bojowa MOBA Heavy Metal Machines, wprowadza w marcu Metal League — fundowane e-sportowe turnieje. Podczas ostatecznej rozgrywki w każdym sezonie gracze będą nagradzani gotówkąHoplon, deweloperzy postapoliktycznej, samochodowej gry bojowej MOBA — Heavy Metal Machines, oznajmili dzisiaj wprowadzenie w grze nowej konkurencyjnej funkcji kolejki Metal League i gwarantowanego funduszu nagród dla graczy w wysokości 5000 €. W Sezonie 1 zwycięska drużyna zgarnie 2000 €.

Pierwszy weekend i rozgrywki i kwalifikacyjne do turnieju odbędą się 9 marca 2019 r. i będą trwały do kwietnia na serwerze europejskim. Rozgrywki turniejowe będą rozpoczynać się o 13:00 i kończyć o 19:00 czasu środkowoeuropejskiego w soboty. Graczy zachęca się do dołączenia i treningu ze swoimi drużynami przed otwarciem konkurencyjnej kolejki.

Pula nagród zostanie rozdysponowana w następujący sposób:

Reklama
  • 1 miejsce (drużyna): 2000 €
  • 2 miejsce (drużyna): 1500 €
  • 3 miejsce (drużyna): 1000 €
  • 4 miejsce (drużyna): 500 €

Finał odbędzie się 20 kwietnia, a najlepsze osiem drużyn zostanie podzielone na kategorie i będzie walczyć o tytuł Best Of. Gracze spoza Europy mają możliwość i mogą brać udział. Serwery Ameryki Północnej i Południowej dołączą do mistrzostw w drugim sezonie, w maju. Moderatorzy społeczności będą pomagać graczom, którzy dołączą do  grupy na Facebooku w spotkaniach drużynowych i głównie na Kanale nieporozumień. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Tatiana Moreira, Head of Marketing and Publishing, skomentowała: „Jesteśmy podekscytowani dając zapalonym graczom szansę na pokazanie swoich umiejętności w turnieju zaplanowanym, aby wyłonić największy talent z europejskiej społeczności. Zachęcamy do udziału, jak największą liczbę osób. Gra Heavy Metal Machines została ostatnio wybrana najlepszą grą MOBA 2018 r. przez MMOHuts. Na nowych graczy czeka fantastyczna społeczność, więc połączcie siły, zapalcie silniki i dołączcie do aren w Metal City”!

Z brazylijskiego studia Hoplon, Heavy Metal Machines, gra ma dedykowane serwery europejskie i jest dostępna za darmo zarówno na Steam oraz, jako gra do pobrania.

Więcej informacji o grze Heavy Metal Machines można znaleźć na stronie oficjalnej. Obserwuj grę na: Facebooku, Instagramie i na Twitterze.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama