DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

HIDDEN DRAGON LEGEND pojawi się w sierpniu na PlayStation 4!

Oasis Games Ltd, wiodący chiński wydawca gier wideo ogłosił, że najnowszy action platformer studia, HIDDEN DRAGON LEGENDS, pojawi się w sierpniu na konsoli PlayStation 4. Akcja tytułu, rozgrywająca się w starożytnych Chinach, postawi gracza przed wieloma wyzwaniami, takimi jak walka z zastępami nieustraszonych wrogów, skakanie i unikanie przeciwników za pomocą linki z hakiem, budowanie postaci dzięki rozwiniętemu drzewku umiejętności rodem z najlepszych gier RPG czy rozwiązywanie łamigłówek w sercu trwającej dookoła walki.

unnamed (20)

HIDDEN DRAGON LEGEND, działająca na silniku Unreal Engine 4, to stworzona w Chinach niezależna produkcja, która zabierze użytkowników wprost do czasów starożytnych. W trakcie rozgrywki gracze będą używać wszystkich swoich umiejętności do walki, akrobacji i rozwiązywania łamigłówek, torując sobie drogi przez mocarnych przeciwników, najsilniejszych bossów oraz zagadki rodem z gier typu Metroidvania. Wszystko to uzupełnia możliwość rozwoju cech wojownika przy użyciu zaawansowanego drzewka umiejętności, pozwalającego na dostosowanie stylu walki do własnych upodobań. W świecie gry zwaśnione klany walczą o potężny, starożytny artefakt zwany The Dragon Cauldron, który obdarowuje właściciela nadludzką mocą, niestety kosztem zdrowego rozsądku i spokoju ducha. Kiedy główny bohater orientuje się, że jest pod wpływem jego działania, co ma uczynić z niego maszynę do zabijania, wyrusza w podróż, aby wypełnić swoją misję.

HIDDEN DRAGON LEGEND przedstawia historię dziejącą się w starożytnych Chinach, ubraną w szaty platformowego hack and slasha 2.5D. Gracze będą mogli pokonywać wrogów przy użyciu różnorodnych ciosów, składających się na efektowne i śmiercionośne kombinacje, dodatkowo wzmacniane dzięki odpowiednio wykorzystanym unikom i blokom. Główny bohater będzie mógł używać linki z hakiem do unikania przeszkód i uciekania wrogom, a tym samym wykonywania powierzonych mu zadań. Wszystko to na pełnych detali poziomach inspirowanych kulturą starożytnych Chin połączoną ze światem ponadnaturalnym. Gracze będą musieli rozwiązywać zagadki oraz odpowiednio wykorzystywać specjalne zdolności postaci, aby poradzić sobie z najtwardszymi bossami. Zaawansowany system pozwoli na rozwój umiejętności, dzięki któremu postać będzie mogła między innymi wykonywać dłuższe kombinacje ciosów, używać mocniejszej broni czy specjalnych ataków. Wszystko to zawarte w 10 godzinach czystej, pełnej emocji rozgrywki.

Stworzona przez MegaFun Games i wydana przez Oasis Games na PS4™, gra HIDDEN DRAGON LEGEND będzie dostępna na PlayStation®Store w sierpniu. Gra nie otrzymała jeszcze klasyfikacji wiekowej PEGI.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama