DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hitbox nawiązuje współpracę z VfL Wolfsburg!

hitbox

Miła wiadomość dla wszystkich entuzjastów wirtualnej piłki nożnej! Platforma HITBOX nawiązała współpracę z pierwszym na świecie klubem sportowym, którego gracze biorą udział również w rozgrywkach e-sportowych – VfL Wolfsburg. Fani gry FIFA 16 będą mogli co czwartek oglądać streamy prowadzone przez dwóch najlepszych graczy na świecie – Benedikta ‘SaLz0ra’ Saltzera oraz Davida ‘DaveBtw’ Bythewaya.

Jesteśmy podekscytowani umową z VfL Wolfsburg, która pozwali nam wnieść do Hitbox’a mnóstwo unikalnej zawartości dla fanów FIFA 16 oraz związanej z nią części świata e-sportowego. Pozwoli to także naszej usłudze zająć ważne miejsce w procesie rozwijania popularności gry oraz samego klubu. W zamian za to VfL Wolfsburg zyskał szansę, aby dwóch jego graczy zdobyło większą ilość fanów, a także możliwość bezpośredniego kontaktu z nimi, jak i z całą społecznością, dzięki najbardziej zaawansowanej plaftormie streamingowej.

Najważniejsze jest to, że VfL Wolfsburg oraz Hitbox mają wspólny cel – wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na skalę całej branży. Ostatniego lata, niemiecki klub sportowy wywołał sporo zamieszania przez podpisanie kontraktu z e-sportowcem oficjalnie związanym z grą FIFA 16. Był to krok, dzięki któremu VfL Wolfsburg wszedł do świata e-sportu jako pierwszy klub sportowy w historii. To niesamowite!

Martin Klimscha, CEO i współzałożyciel Hitboxa, a prywatnie fan VfL Wolfsburg.

Reklama

Oficjalne streamy VfL Wolfsburg z gry FIFA 16 będą odbywały się co czwartek o godzinie 19:00 (18:00 CET) na następujących kanałach:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama