DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hitbox umacnia swoją pozycję na scenie e-sportu i podejmuje współpracę z ESL, DreamHackiem oraz Wargamingiem!

Hitbox, jedna z najszybciej rozwijających się platform streamingowych dla graczy, podejmuje współpracę z ESL, DreamHackiem oraz Wargamingiem!

hitbox

Od teraz na Hitboxie będziemy mogli zobaczyć wszystkie wydarzenia organizowane przez ESL, a także ekskluzywne strumyki DreamHacków: rosyjskiego oraz portugalskiego. Dodatkowo Wargaming ogłosił, że to właśnie przy współpracy z Hitbox, będzie transmitował swój największy event e-sportowy w tym roku – World of Tanks Grand Finals, który ponownie odbędzie się w Warszawie w dniach od 8 do 9 kwietnia.

Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z tak wpływowymi na arenie e-sportowej organizacjami. ESL, DreamHack i Wargaming zapewnią naszej globalnej społeczności unikalne doświadczenia, a jednocześnie umożliwią nam dotarcie do jeszcze większej publiczności z całego świata.

Współpraca z ESL nie mogła dojść do skutku w lepszym momencie. Pozwala nam to na transmisję 10. rocznicy Intel Extreme Masters, najdłużej istniejącego międzynarodowego turnieju e-sportowego. Ponadto przez najbliższe dwa lata będziemy w dalszym ciągu streamować wszelkie wydarzenia ESL. Jej fani nareszcie otrzymają dostęp do najszybszego, najbardziej zaawansowanego czatu i najwyższej jakości streamów video w całej branży.

Martin Klimscha, CEO i współtwórca Hitbox.

HITBOX vs. TWITCH – odwieczna walka nadal trwa!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...