DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hitbox umacnia swoją pozycję na scenie e-sportu i podejmuje współpracę z ESL, DreamHackiem oraz Wargamingiem!

Hitbox, jedna z najszybciej rozwijających się platform streamingowych dla graczy, podejmuje współpracę z ESL, DreamHackiem oraz Wargamingiem!

hitbox

Od teraz na Hitboxie będziemy mogli zobaczyć wszystkie wydarzenia organizowane przez ESL, a także ekskluzywne strumyki DreamHacków: rosyjskiego oraz portugalskiego. Dodatkowo Wargaming ogłosił, że to właśnie przy współpracy z Hitbox, będzie transmitował swój największy event e-sportowy w tym roku – World of Tanks Grand Finals, który ponownie odbędzie się w Warszawie w dniach od 8 do 9 kwietnia.

Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z tak wpływowymi na arenie e-sportowej organizacjami. ESL, DreamHack i Wargaming zapewnią naszej globalnej społeczności unikalne doświadczenia, a jednocześnie umożliwią nam dotarcie do jeszcze większej publiczności z całego świata.

Współpraca z ESL nie mogła dojść do skutku w lepszym momencie. Pozwala nam to na transmisję 10. rocznicy Intel Extreme Masters, najdłużej istniejącego międzynarodowego turnieju e-sportowego. Ponadto przez najbliższe dwa lata będziemy w dalszym ciągu streamować wszelkie wydarzenia ESL. Jej fani nareszcie otrzymają dostęp do najszybszego, najbardziej zaawansowanego czatu i najwyższej jakości streamów video w całej branży.

Reklama

Martin Klimscha, CEO i współtwórca Hitbox.

HITBOX vs. TWITCH – odwieczna walka nadal trwa!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Twitch.tv czy Hitbox.tv, która platforma wideo streamingu lepsza? Odwieczna walka nadal trwa, lecz Hitbox wykonał bardzo duży krok naprzód, rozpoczynając nową erę e-sportu w jakości 4K....

Reklama