DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

HITMAN 2 – Szczegóły nadchodzącej darmowej zawartości

Warner Bros. Interactive Entertainment i IO Interactive ogłosiły szczegóły nowej darmowej zawartości nadchodzącej w tym miesiącu do gry HITMAN 2, w tym nowe Kontrakty, misje w trybie Eskalacji i następny Nieuchwytny Cel.  • Nowe Polecane Kontrakty: Ryzyko Zawodowe (dostępne teraz) – Wszystkie Polecane Kontrakty są stworzone przez członków społeczności i dodane do gry dla wszystkich graczy. W HITMAN 2 Polecane Kontrakty są wybierane według motywów – pierwszy to „Ryzyko Zawodowe”, gdyż wszystkie zadania skupiają się na pracy i zawodach.
  • Nowe kontrakty w trybie Eskalacji: The Aelwin Augment (13 grudnia) – Kontrakty w trybie Eskalacji skupiają się na umiejętności graczy do adaptacji swoich umiejętności i stylów gry do różnorodnych komplikacji, które mogą stanąć na drodze Agenta 47. Nowe kontrakty w trybie Eskalacji będą mieć miejsce na tajemniczej wyspie Sgàil i na pewno będzie to wizyta warta zapamiętania.
  • Świąteczna niespodzianka! (18 grudnia) – Czekajcie na limitowaną czasowo świąteczną niespodziankę nadchodzącą w drugiej połowie miesiąca.
  • Nowy Nieuchwytny Cel: The Revolutionary (21 grudnia) – Nowy Nieuchwytny Cel ukryje się w Santa Fortuna na 10 dni, a jeśli go zdejmiecie, odblokujecie strój turysty z rękawiczkami. Więcej szczegółów kontraktu będzie dostępna w nadchodzących tygodniach. W międzyczasie, zobaczcie nagrody Nieuchwytnych Celów na stronie gry.
  • Nowość w trybie Eskalacji: The Turms Infatuation (27 grudnia) – Kokardą miesiąca zostanie zaś nowy kontrakt w trybie Eskalacji w Santa Fortuna.

Żeby dowiedzieć się więcej na temat grudniowych atrakcji w HITMAN 2, zajrzyjcie na: https://www.ioi.dk/hitman-2-december-roadmap/

Najnowsza odsłona serii Jak to działa? – Najciemniej pod latarnią – została opublikowana dzisiaj, pokazując graczom jak pozostać niewykrytym, by skuteczniej likwidować cele w HITMAN 2. Nieważne, czy chcecie ominąć uzbrojonych strażników czy uniknąć atencji podejrzliwych cywili, pozostawanie incognito to najlepsza opcja podczas misji Agenta 47. W HITMAN 2 tłumy ludzi, wysokie rośliny i dobrze dobrane ubranie to kluczowe czynniki prowadzące do najbardziej zabójczych czynów.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama