DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

Hitman za darmo na Epic Game Store

Epic Game Store nie próżnuje. Od 27 sierpnia całkowicie za darmo można przypisać grę Hitman z 2016 roku. Tak, całkowicie za friko. Nie ma co odpuszczać!Grę można pobrać całkowicie za darmo wchodząc pod ten link. Warto to zrobić ponieważ promocja trwa tylko do 3 września

Pierwszy sezon Hitmana zadebiutował 11 marca 2016 roku, ale nie do końca w kompletnym wydaniu. Studio IO Interactive zdecydowało, że podzieli grę na epizody, które wychodziły systematycznie co kilka miesięcy. Podróżuj po całym globie i namierzaj swoje cele w egzotycznych piaskownicach. Od przesiąkniętych słońcem ulic po ciemne i groźne lasy deszczowe, nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy asasyn świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie. Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera – twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama