DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Humankind z nową datą premiery

Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltd w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje o zmianie daty premiery gry Humankind – tytuł ukaże się 17 sierpnia 2021.  Poniżej znajduje się oficjalny komunikat wydawcy gry.


HUMANKIND


Kiedy po raz pierwszy ogłosiliśmy rozpoczęcie prac nad naszym nadchodzącym tytułem z gatunku strategii historycznej – HUMANKIND™, nazwaliśmy go naszym opus magnum i mamy świadomość jaka waga wiąże się z tymi słowami. Dotychczasowy odzew fanów był niesamowity: społeczność była bardzo podekscytowana i zaangażowana w rozwój gry na każdym jej etapie, a my zamierzamy spełnić ich oczekiwania. Oto kilka słów od naszego Dyrektora Kreatywnego oraz jednocześnie Szefa Studia, Romaina de Waubert de Genlisl’a o przyczynach opóźnienia:

“To było naprawdę ekscytujące usłyszeć tak wiele pozytywnych oraz konstruktywnych opinii od naszej społeczność, kiedy po raz pierwszy mogli zagrać w naszą grę. Gracze zawsze byli bliscy sercu naszego studia Amplitude, wydanie HUMANKIND w sierpniu da nam dodatkowy czas na dalszą współpracę ze społecznością i dopracowanie gry, aby zapewnić niesamowite wrażenia już w dniu premiery.” 

Zespół deweloperski skupia się na poprawie tych elementów gry, które zostały wskazane przez społeczność, w czasie ostatnich testów dema Lucy OpenDev, w trakcie którego gracze przetestowali 4 ery i 40 różnych kultur, dzieląc się z nami swoimi uwagami. Dostępność, tępo rozgrywki, balans, dyplomacja, sztuczna inteligencja to tylko kilka z kluczowych obszarów, na których będziemy się koncentrować. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, sprawdź naszego bloga dostępnego tutaj.

Aby podziękować wszystkim za wsparcie, zdecydowaliśmy się udostępnić dodatkową, darmową zawartość dla osób, które zakupiły grę HUMANKIND™ w przedsprzedaży:


image004.jpgimage003.jpg


Zestaw awatarów Edgar Allen Poe i Lucy pozwalają graczom dostosować swoich liderów do własnych potrzeb. Będą one dostępne za darmo na premierę gry dla wszystkich, którzy zakupili Humankind w przedsprzedaży.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...