DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Humble Bundle – Czyli jak pomóc i zyskać jednocześnie.

humbel

Zastanawialiście się kiedyś jakby to fajnie było móc komuś pomóc i dostać za to gry? Podobnie działa oddawanie krwi, gdyż w zamian otrzymasz czekoladę oraz poczucie spełnionego, dobrego uczynku, ale czy istnieje taka opcja o jakiej wspomniałem przed chwilą?

Niech to nikogo nie zaskoczy, ale tak, jest to możliwe i zajmuje się tym strona, a zarazem sklep internetowy o dumnie brzmiącej nazwie Humble Bundle.

Niektórym na pewno udało się już natrafić na ten portal, ale inni wciąż mogą nie wiedzieć o bardzo tanim sposobie na pozyskanie wielu ciekawych tytułów oferując zarazem pomoc w postaci kilku lub większej ilości złotych na cele charytatywne (Dodatkowo sami możemy wybrać komu chcemy oddać nasze ciężko zarobione pieniążki).

3

Jak to działa? Ty decydujesz ile zapłacisz, rozpoczynając od 1 symbolicznego dolara (Custom Amount – Dowolna Suma)  aż do kilku bądź kilkunastu jeżeli spodobały Ci się inne dostępne opcje. Wystarczy posiadać kartę kredytową, konto na PayPal, Amazon lub nawet Bitcoin wchodzi w grę.

4

Co 2 tygodnie następuje rotacja podstawowego zestawu gier jak i pakietu książkowego, natomiast jeżeli wykupicie sobie subskrypcję, która kosztuje 12 dolarów miesięcznie, w wasze ręce trafić mogą naprawdę niezłe perełki, jak na przykład obecnie dostępny Mad Max.

2

Poniżej zamieszczam co w tej chwili możemy zakupić na ich stronie i pragnę zauważyć, że pojawił się Homeworld Remastered Collection, czyli przerobiona i dostosowana do obecnych standardów pierwsza i druga część tego RTSa. Jeżeli nie jesteście zaznajomieni z tą grą to wierzcie mi na słowo, iż jest to klasyka strategii czasu rzeczywistego w świecie science fiction, gdzie akcja rozgrywa się w kosmosie.

homeworld_remastered_collection_large

1 5 6

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...