DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

hyperx
hyperx

Newsy

HyperX i Champion Athleticwear z limitowaną kolekcją ubrań Reflective Collection

HyperX wprowadza ekskluzywną, limitowaną kolekcję odzieży firmy Champion Athleticwear, która uzupełnia ofertę słuchawek i klawiatur RGB.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HyperX (@hyperx)

Reklama

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu HyperX x Champion® Reflective Collection, ekskluzywnej, limitowanej kolekcji odzieży stworzonej we współpracy z Champion® Athleticwear, producentem ubrań dla sportowców działającym od 1919 r. Kolekcja z odblaskowym logotypem obejmuje czarny T-shirt, polarową bluzę z kapturem oraz, po raz pierwszy, klapki. Kolekcja wykorzystuje wyjątkowy mechanizm przenoszenia ciepła, który podświetla logotyp.

To pierwsza oferta odzieży HyperX o zasięgu międzynarodowym, która będzie dostępna w ponad 100 krajach. Mechanizm odblaskowy został zaprojektowany z myślą o uchwyceniu doskonałości światła. Kolekcja będzie dostępna online w serwisie champion.com od 9 lipca od godz. 8:00 czasu pacyficznego (PST).

„Pierwsza kapsułowa kolekcja HyperX i Champion inspirowana grami komputerowymi okazała się spektakularnym sukcesem” — powiedziała Jessany Van’t Hoff, Strategic Alliances Manager, HyperX. „Społeczność graczy niecierpliwie czekała na kolejne projekty pod markami HyperX i Champion. W ramach najnowszej kolekcji chcieliśmy połączyć klasyczne wzornictwo z jakimś wyjątkowym, zaskakującym elementem. Tym razem postawiliśmy na odblaskowe logo, które podświetla się, gdy pada na nie światło. Koncepcja ta doskonale komponuje się ze słuchawkami Cloud Alpha S oraz urządzeniami peryferyjnymi HyperX RGB przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego i uniwersalnego stylu charakterystycznego dla produktów Champion® Athleticwear”.

Nowa kolekcja HyperX i Champion® ma na celu umożliwienie fanom samorealizacji, swobody wyrażania siebie oraz podkreślania swojej pasji, indywidualizmu i wyjątkowości za pomocą stylowego ubioru.

Reklama

„Champion® Athleticwear HyperX bardzo się cieszy ze współpracy z HyperX nad tą wyjątkową, limitowaną edycją odzieży,  której innowacyjne wzornictwo przypadnie do gustu miłośnikom marki Champion zakochanym w grach komputerowych” — David Robertson, Director Champion Global Brand Marketing. „Dzięki współpracy z HyperX oraz rozszerzonej linii produktów chcemy jeszcze bardziej zacieśnić nasze relacje ze społecznością graczy”.

Kolekcja HyperX x Champion® Reflective Collection będzie dostępna od 9 lipca w serwisie champion.com. Poszczególne elementy limitowanej kolekcji są dostępne w wersji unisex w rozmiarach od S do XXL. Bawełniany T-shirt można kupić w cenie detalicznej 35 USD, a polarową bluzę z kapturem Powerblend® za 80 USD. Z kolei klapki są dostępne dla mężczyzn w rozmiarach od S do XL w cenie 45 USD. Więcej informacji na temat dostępności kolekcji HyperX x Champion® Reflective Collection można znaleźć na stronie HyperX Collab.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama