DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass
Rainbow Six Siege Xbox Game Pass

Newsy

HyperX partnerem Ubisoft w nadchodzących turniejach Tom Clancy’s Rainbow Six Majors

Firma Ubisoft ogłosiła nawiązanie współpracy z – HyperX, gamingowym oddziałem Kingston Technology Company, Inc., w sprawie sponsorowania turniejów Tom Clancy`s Rainbow Six Majors w roku 2018. HyperX jest oficjalnym i wyłącznym partnerem dwóch największych turniejów, które odbędą się w roku 2018 na scenie Tom Clancy`s Rainbow Six – Six Invitational 2018 w Montrealu i Six Major Paris.

Scena e-sportowa Tom Clancy`s Rainbow Six rozwija się na całym świecie, a firma Ubisoft wybrała HyperX ze względu na jakość produkowanych przez nich słuchawek oraz ze względu na ich obecność w społeczności gamingowej od ponad dziesięciu lat. Współpraca pomiędzy Ubisoft a HyperX rozpoczęła się w roku 2016.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.