DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

I Hate Running Backwards startuje już 22 maja

Niezależne studio Binx Interactive, inkubator Croteam oraz Devolver Digital ogłaszają, że ich shoot ’em down, zatytułowany I Hate Running Backwards  zostanie wydany na PlayStation 4, Xbox One oraz PC 22 maja w cenie 53,99 zł, na lato tego roku planowana jest także premiera na Nintendo Switch.

Freddie_Arena_Ultimate

I Hate Running Backwards to pełen niekończącej się akcji roguelite, który stawia na absolutną destrukcję oraz walkę z niekończącymi się falami wrogów podróżując w czasie przez generowane proceduralnie mapy, które można kompletnie niszczyć. Gracze mogą przebierać wśród wielu postaci i imponującego arsenału broni, w którym znalazło się naprawdę wszystko: od strzelb, przez lasery, po wyrzutnie rakiet. Zabijanie kolejnych wrogich bossów pomoże zdobywać coraz lepsze umiejętności.

Greek_DumpsterDave_Ultimate

Wśród grywalnych postaci znalazł się legendarny Serious Sam od Croteam, a także takie gwiazdy jak Lo Wang z serii Shadow Warrior, Bullet Kin z Enter the Gungeon, Richard z Hotline Miami i Crystal z Nuclear Throne. Gra oferuje tryb dla pojedynczego gracza lub tryb lokalnej kooperacji.

I Hate Running Backwards zostanie wydane na PlayStation 4, Xbox One oraz PC  już 22 maja, a na lato planowana jest także wersja na Nintendo Switch. Więcej informacji na temat gry znaleźć można na stronie croteam.com oraz na profilu@BinxInteractive na Twitterze.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama