DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Impreza LEGO GAMES już w najbliższy weekend w Warszawie!

Przyjdź i odbierz kupon zniżkowy na zakup najnowszej gry LEGO – LEGO Ninjago Movie: Gra wideo!


foto (1)


W dniach 9 i 10 września, w godzinach 11:00 – 19:00 w centrum handlowym Sadyba Best Mall odbędzie się impreza LEGO GAMES, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w LEGO CITY Tajny agent, a także w LEGO Worlds, LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, LEGO Harry Potter Collection, LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO.


foto (2)


W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak turnieje z nagrodami, oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Gościem specjalnym imprezy będzie bohater z LEGO Ninjago! Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać wspaniałe nagrody: książki od wydawnictwa Ameet, filmy DVD od Galapagos, zestawy klocków LEGO Ninjago oraz słuchawki dla dzieci ufundowane przez Trust Entertainment!

 

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama