DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

InnoGames publikuje materiał wideo o trzech nowych grach, znajdujących się właśnie w produkcji.

InnoGames udostępniło właśnie krótki materiał wideo prezentujący po raz pierwszy publicznie trzy gry znajdujące się obecnie w produkcji.

45-sekundowy klip przedstawia strategiczną grę MMO w technologii Unity, MMORPG z emocjonującymi, wieloosobowymi starciami z bossami, oraz RPG z nurtu survival skupiające się na tworzeniu przedmiotów. Wszystkie te pozycje ukażą się na platformach mobilnych. Daty premier nie zostały na razie ujawnione, a projekty znajdują się w różnych stadiach testów rozgrywki.

Materiał ukazał się jednocześnie z ujawnioną dziś przez InnoGames informacją o nowym partnerze inwestycyjnych.


Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.