DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Shadowlands
Shadowlands

Newsy

Inwazja sił Plagi już w World of Warcraft

Sylwana Bieżywiatr zniszczyła koronę Króla Lisza – Hełm Dominacji – co wyzwoliło siły Plagi z jarzma niewoli i wprawiło je w morderczy szał, który niosą teraz we wszystkie zakątki Azeroth. Bohaterowie Przymierza i Hordy muszą odpowiedzieć na wezwanie i stawić czoła temu zagrożeniu w wydarzeniu przedpremierowym Shadowlands, które trwa od teraz do chwili publikacji dodatku 24 listopada!


Shadowlands


Dwuczęściowe wydarzenie z Plagą w roli głównej jest ważnym elementem wprowadzonej w ubiegłym miesiącu aktualizacji zawartości gry przygotowującej świat WoW na premierę Shadowlands. Inne nowości to:


  • Odświeżony proces awansu postaci, w ramach którego gracze mogą awansować maksymalnie na poziom 50. Wraz z premierą Shadowlands limit ten zostanie zwiększony do poziomu 60.
  • Wyspa Wygnańców (Exile’s Reach) z własną, epicką historią, która wprowadzi nowych i powracających graczy w podstawy rozgrywki.
  • Setki nowych opcji personalizacji postaci.
  • Dostosowanie przedmiotów i statystyk do nowego balansu poziomów po zmianach.

Na kanale World of Warcraft w serwisie YouTube pojawił się również zwiastun fabularny poświęcony inwazji Plagi. Można tam również nadrobić wszelkie filmowe zaległości związane z najnowszym dodatkiem do WoW, w tym: zwiastun fabularny Shadowlands oraz epickie filmowe pejzaże przedstawiające nowe obszary, które dają graczom przedsmak wrażeń z Krainy Cieni.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama