DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Inwigilacja rozpoczęta – dziś premiera Beholder 2

Beholder 2 od dziś dostępny jest na PC. Grę na polski rynek wprowadza Wydawnictwo Techland, a gracze nabywający pudełkowe wydanie produkcji dodatkowo otrzymają cyfrowy artwork dostępny wyłącznie w tej wersji.Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną, utrzymane w mrocznej i pełnej czerni, ale jednocześnie kreskówkowej stylistyce, którą z miejsca rozpoznają fani pierwszej odsłony. Gracze ponownie trafią do totalitarnego państwa, w którym prywatność nie istnieje.

W poprzedniej odsłonie gracze zarządzali budynkiem, inwigilując jego mieszkańców. Tym razem trafiają w samo centrum wydarzeń – do mieszczącego w złowrogich murach Ministerstwa. Przed każdym nowym pracownikiem maluje się świetlana przyszłość, a niektórym uda się być może wspiąć aż na fotel Premiera. Warunek jest prosty – musisz być posłuszny aparatowi władzy. Podsłuchiwanie i podglądanie to wierzchołek góry lodowej. Oszustwa, kłamstwa, zdrady i szantaże – do czego będziesz zdolny, by wspinać się po szczeblach kariery?

Beholder 2 w pudełkowym wydaniu na PC dostępny jest od 12 grudnia wyłącznie na polskim rynku. Gra posiada lokalizację kinową.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.