DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

IS Defense – walcz dla NATO i zdobywaj nagrody! Gra już wkrótce także na Xbox One!

Polskie studio Destructive Creations przygotowało nie lada gratkę dla fanów zaciętej rywalizacji. Od końca sierpnia każdy gracz IS Defense może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą unikalne nagrody o łącznej wartości ponad 2 200 złotych. Gliwiccy deweloperzy ogłosili także wstępną datę premiery gry IS Defense na konsolę Xbox One.

IS Defense 03

Osoby, które znajdą się w najlepszej trójce cotygodniowych zmagań mogą ponownie wziąć udział w zabawie w celu osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku w rankingu miesięcznym. Gracz, który powtórnie podejmie wyzwanie i zajmie miejsce premiowane nagrodami musi jednak pamiętać, że jeżeli znów trafi do pierwszej trójki, t-shirt oraz kod do gry trafią do osoby, która zajęła czwarte lub piąte miejsce.

IS Defense 02

Wyniki konkursu ogłaszane będą na oficjalnym profilu IS Defense na portalu Facebook tuż po zakończeniu pełnego tygodnia zmagań, czyli 5, 12, 19 i 26 września. Dnia 27 września Destructive Creations opublikuje pełne zestawienie 12 najlepszych graczy i przedstawi medalistów trwającej miesiąc rozgrywki.

IS Defense logo (1)Destructive Creations ogłosiło również, że gra IS Defense już wkrótce pojawi się na konsolę Xbox One. Railshooter od DC będzie dostępny w sprzedaży na sprzęt firmy Microsoft już pod koniec 2016 roku. Tytuł będzie posiadał wsparcie urządzenia Kinect.Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.